Янукович планує продовжити реформувати податкову систему

Президент Віктор Янукович хоче привабити в Україну інвесторів стабільною та зрозумілою податковою системою.

Податкова реформа потребує продовження, вважає президент Віктор Янукович під час свого виступу в Палаці України напередодні Дня незалежності, 23 серпня.

"Чесний бізнес, що працює в прозорому регуляторному середовищі, платить прийнятні податки і впевнений у непорушності "правил гри", має стати головним двигуном економіки сучасної України", - заявив Президент.

Президент також сказав, що формування солідарної відповідальності держави і бізнесу за економічну могутність країни - це шлях, який повинен затвердити досягнення 20 років незалежності України в ХХ столітті.

"Україна має величезний потенціал для залучення іноземних інвестицій. Однак післякризовий світ буде характеризуватися підвищеною конкуренцією за інвестиції у світовому масштабі", - сказав Янукович.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Микола Азаров планує зробити Україну країною з найбільш ліберальним податковим законодавством і адміністративною системою, яка не буде тиснути на бізнес.

При цьому, варто відзначити, що Україна нині входить до двадцятки європейських країн з найвищим податком на прибуток. Зі ставкою податку на прибуток країна посіла 17 і 18 місця.

Читайте також:

Азаров: українська податкова буде найліберальнішою у світі

Інвестори не йдуть в Україну через проблеми з ПДВ та непередбачувану податкову систему

Україна потрапила до двадцятки країн із найвищими податками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: