Зарплати бюджетників у наступному році виростуть на третину

У бюджеті на 2012 рік закладені кошти на підвищення зарплат бюджетникам.

У проекті державного бюджету на 2012 рік закладений ріст заробітної плати бюджетникам на рівні 25-30%, заявив перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський.

"Значний об'єм ресурсу, який прогнозується отримати від податкових надходжень, буде спрямований на підвищення мінімальної заробітної плати - це складе 18 мільярдів гривень, які ми направимо із загального приросту доходів саме на такі цілі. Наступного року підвищення заробітної плати торкатиметься усіх представників бюджетної сфери і по різних категоріях, залежно від досвіду і професійної оцінки приріст заробітної плати складе від 25-30% в цілому за рік", - заявив замміністра.

Так, розмір посадового окладу працівників першого тарифного розряду тарифної сітки збільшиться на 25,5%, середня заробітна плата, наприклад, завідуючого дошкільного учбового закладу в 2012 році проти 2011 року виросте на 847 гривень, або на 35%, учителі вищої категорії - на 614 гривень, тобто на 25%, лікаря хірурга вищої категорії стаціонарного лікування на 30%, тобто на 861 гривню, дільничного лікаря-терапевта вищої категорії - на 804 гривні, і фельдшера вищої категорії - на 504 гривні.

Нагадаємо, 14 вересня, глава уряду на засіданні Кабміну презентував проект бюджету на 2012 рік, згідно з яким ріст економіки прогнозується на рівні 5,5%, а рівень інфляції - 7,9%.

Читайте також:

Зарплати вчителів та лікарів підвищать на 25%

Азаров розкрив деталі песимістичного бюджету на 2012 рік

Азаров пообіцяв підвищити зарплати вчителям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: