Американець з пересадженим обличчям дав першу прес-конференцію

Житель американського штату Техас Даллас Вінзен, якому в березні повністю пересадили обличчя, вперше з'явився перед публікою.

У США успішно завершена операція з пересадки обличчя. Пацієнт Даллас Вінс з'явився на публіці, щоб подякувати хірургам і невідомому донору.

"Я хотів би сказати спасибі сім'ї донора. Не ​​можу висловити словами свою подяку. Ця операція змінила і моє життя, і життя моєї дочки. Я з нею вже побачився, і вона сказала:" Тату, ти такий красивий", - зізнався він.

Пацієнт Даллас Вінс отримав сильні опіки, зачепивши електричний кабель. Він втратив зір і нюх, не кажучи вже про зовнішні ушкодженнях. Операцію за участю 30 медиків йому провели в березні поточного року. Лікарям вдалося повернути пацієнтові не тільки обличчя, але навіть здатність розрізняти запахи.

Нагадаємо, що про перший успішний досвід повної пересадки обличчя стало відомо влітку минулого року. Пацієнт французьких хірургів страждав від важкого генетичного захворювання. Йому пересадили усі частини обличчя, включаючи віка і губи.

Читайте також:

Американські хірурги повністю пересадили обличчя 25-річному чоловікові

Іспанець, якому вперше повністю пересадили обличчя, постав перед журналістами

Французькі хірурги повністю пересадили обличчя "людині-слону"

Лікарі вперше у світі пересадили людині ціле обличчя

ВідеоАмериканець з пересадженим обличчям дав першу прес-конференцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: