Британські вчені вирахували, які чоловічі танці подобаються жінкам

В Британії вчені провели аналіз танцювальних рухів, які роблять чоловіків привабливими в очах жінок.

Британські вчені вперше провели суворий аналіз танцювальних рухів, які роблять чоловіків привабливими в очах жінок. Як стверджують дослідники, вмілі танцюристи мають відмінне здоров'я і, відповідно, мають хороший репродуктивний потенціал. Дослідження, присвячене вивченню чоловічих танців, опубліковано в журналі Королівського товариства з розвитку знань про природу (Royal Society) - Biology Letters.

Як розповів фахівець в області еволюційної психології британського Нортумбрійского університету, доктор Нік Нів, вчені вперше зробили спробу перевірити інтуїтивне розуміння того, що собою являють хороший і поганий танцюрист, з біометричними аналізом танцювальних рухів. В експерименті запросили взяти участь чоловіків, які люблять танцювати в нічних клубах, але при цьому не є професійними танцюристами. Рухи чоловіків фіксували з різних сторін 12 камер.

Проаналізувавши всі рухи та попросивши 35 жінок оцінити їх, дослідники створили відео, на якому є уявні поганий і хороший танцюристи. Як зізнаються вчені, перед початком експерименту вони вважали, що найважливішим є виразні рухи рук і ніг. Однак для них виявилося несподіванкою, що жінки більше дивилися не на руки і ноги, а на рухи тулуба, шиї та голови. Мова йде не тільки про те, що танець повинен бути енергійним, але також про те, як чоловіки урізноманітнюють свої рухи, проявляючи стильність і творчі здібності.

За словами доктора Ніва, мета вчених полягала в тому, щоб встановити, чи здатні вплинути танцювальні рухи чоловіків на процес залицяння, як це відбувається в момент ритуальних танців з метою спокушання самки у тварин. У світі тварин руху інформують потенційних партнерок про здоров'я, вік, репродуктивний потенціал і гормональний статус претендента.

У ході дослідження було встановлено, що танець є дієвим способом привернути до себе увагу і в людей. Адже чоловік, як і самець у тварин, повинен знаходитися в прекрасній фізичній формі, щоб виконати складні танцювальні рухи, які приваблюють жінок. У добровольців, які брали участь в експерименті, також були взяті аналізи крові. У результаті з'ясувалося, що чоловіки, що демонструють хороші танцювальні можливості, володіли сильним здоров'ям, на відміну від поганих танцюристів.

Читайте також:

Вчені порахували, скільки грошей потрібно для щастя

Робота вночі провокує ракові захворювання

Японці створили подушку безпеки для пішоходів

ВідеоБританські вчені вирахували, які чоловічі танці подобаються жінкам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: