Через три роки люди опиняться у темряві, а на голови їм падатимуть діаманти

Величезний спалах на сонці у 2013-ому році виведе із ладу всі електромережі та електроприлади, а з неба падатимуть діаманти та рубіни.

Кінець світу відкладається ще на рік. Апокаліпсис може настати у 2013-ому, переконують британські науковці: величезний спалах на сонці виведе із ладу всі електромережі та електроприлади, беззахисне людство опиниться в суцільній темряві, а на додачу його закидає діамантами та рубінами із космічних пилових хмар.

Британські учені забили на сполох. Вибухи на сонці за три роки стануть чи не найбільшими в історії людства. Усе - від мобільних телефонів до атомних електростанцій - може зупинитися.

Британська енергетична рада вже провела екстрену нараду із науковцями. Завдання на наступні 3 роки - підготувати Туманний Альбіон до сонячних вибухів.

А от у Головній Астрономічній обсерваторії переконують, що сонячну активність за кілька днів передбачити не можна. Навіть протягом тижня не можна.

Закордонні колеги-науковці просто поквапилися з висновками, кажуть тут. Найближчим часом Сонце увійде в найактивнішу фазу, звідси й заяви про потужні вибухи. Такі ж прогнози робили напередодні 2000-го року.

А от хто точно помітить навіть найменші спалахи на сонці - це люди із хворим серцем. Підвищення тиску, запаморочення і навіть інфаркти - усе це наслідки підвищеної магнітної активності. Тому варто потурбуватися про себе.

Читайте також:

У Мексиці збудували місто, де можна буде пережити "кінець світу"

Через сто років на Землі не залишиться жодної людини

Старійшини майя "скасували" кінець світу в 2012 році

 

ВідеоКінець світу відкладається на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: