Нове дослідження: геї удвічі частіше хворіють на рак

Гомосексуалісти удвічі частіше страждають на онкологічні захворювання у порівнянні з чоловіками гетеросексуальної орієнтації.

Американські дослідники з'ясували, що чоловіки нетрадиційної сексуальної орієнтації потрапляють у групу ризику розвитку рака.

Серед жінок подібної тенденції не виявили, однак у цілому лесбіянки і бісексуальні жінки частіше скаржаться на погане здоров'я.

Такі висновки були зроблені на основі дослідження, в якому взяли участь більше 122 тисяч мешканців Каліфорнії. Опитування проводилися організацією California Health Interview в 2001, 2003 і 2005 роках.

З числа опитаних 3690 чоловіків та 7252 жінки заявили, що у них хоча б раз у житті був діагностований рак.

1493 чоловіки, які брали участь у дослідженні, назвали себе геями, 918 жінок - лесбіянками, ще 1116 жінок стверджували, що вони бісексуальні.

Аналіз показав, що гомосексуальні чоловіки хворіють на рак удвічі частіше, ніж звичайно.

Утім, критики вважають, що картина, отримана вченими в результаті опитування, не повна і не відображає справжнього стану речей.

Цілком можливо, що серед геїв просто вищий коефіцієнт виживання. Очевидно, що в дослідженні могли взяти участь лише ті, хто переніс рак і залишився в живих, і чий подальший стан здоров'я дозволяв вести активний спосіб життя.

На думку британської організації Cancer Research UK, отримані американцями дані потребують подальшого доопрацювання та додаткових досліджень, оскільки необхідно пояснити причини таких результатів.

Читайте також:

Склад Coca-Cola нажахав онкологів - напій провокує рак

У Каліфорнії збудують місто для геїв-пенсіонерів

Знайдено ліки від раку: препарат з молока і сечі верблюда

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: