Прем'єра iPhone: у п'яти країнах світу вишикувалися багатогодинні черги

Вихід в продаж смартфонів четвертого покоління зібрав черги біля фірмових магазиниів ще за добу.

Прем'єра iPhone3
AFP
Прем'єра iPhone 4
Вихід у четвер в продаж смартфонів четвертого покоління компанії Apple (iPhone 4) викликав ажіотаж, який можна порівняти тільки з першою появою цього "революційного продукту", як називає його голова корпорації Стів Джобс.

Щасливі перші володарі новинки відразу ставали героями, потрапляючи в топ-ньюс найбільших телеканалів чи просто в об'єктиви туристів, охочих відобразити історичний момент.

Біля фірмового магазину Apple в Нью-Йорку на П'ятій авеню черга стала вибудовуватися чи не за добу до заповітної години. Багато молодих людей з рюкзаками, кріслами і розкладачками провели всю ніч біля магазину в передчутті володіння новинки від Apple. До ранку четверга черга розтяглася майже на кілометр, охоплюючи два квартали на підходах до скляного ковпака з емблемою фірми - гігантським яблуком, що увінчує вхід до магазину.

Гарячий попит на iPhone останнього покоління навіть навскидь явно перевершує популярність "планшетника" iPad. Обсяг продажів планшетних комп'ютерів ("таблеток") Apple, що з'явилися на американському ринку 3 квітня, досяг 2 мільйонів штук всього за 60 днів. Кожні три секунди у світі продається один "планшетник". Проте продажі iPhone квітня явно перевершать ці вражаючі темпи.

Втім, експерти ринку вважають, що вихід смартфону четвертого покоління, по суті володіє тими ж функціями і в більш компактній упаковці, може створити головну конкуренцію "планшетнику" та дещо зменшити його популярність. У смартфоні використано чіп A4, точно такий же, як у iPad, що забезпечує найвищу швидкість.

Глава корпорації Apple Джобс, представляючи смартфон четвертого покоління, заявив, що гаджет містить в собі 100 нововведень, включаючи удосконалений дизайн, і є найбільш потужним технологічним проривом з часу першого випуску на ринок iPhone.

iPhone 4 від Apple надійшов до продажу в п'яти країнах світу 24 червня. Через різницю в часових поясах першими отримати новий пристрій змогли мешканці Японії, сотні яких заради цього провели безсонну ніч під дощем.

Тим часом, користувачі нового iPhone виявили технічний дефект, який не дозволяє впевнено приймати сигнал на антену телефона. Деякі користувачі вважають, що проблема полягає в конструкції антени, хоча справжню причину неполадки досі не з'ясовано.

Генеральний директор американської корпорації Apple Стів Джобс на недавній презентації нового iPhone 4 назвав цю антену "дійсно крутою розробкою".

Читайте також:

Новий iPhone 4 в Україні продаватимуть за подвійною ціною

Стала відома ціна нового iPhone

Apple представила смартфон iPhone 4

ВідеоПрем'єра iPhone

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: