Вчені довели, що кава викликає галюцинації

Згідно з висновками вчених, всього лише п’ять чашок кави в день достатньо для того, щоб у людини почалися галюцинації.

Австралійські вчені дійшли висновку, що вживання кави носить згубний вплив на психіку людини.

Згідно з їх висновками, всього лише п’ять чашок кави в день достатньо для того, щоб у людини почалися галюцинації.

Вчені стверджують, що це фактично є початком психозу.

До цього висновку вчені прийшли після експерименту. Роздавши різну кількість кави добровольцям, вони змусили їх прослухати "білий шум" і почути в ньому пісню. При цьому експериментатори половині участників навіть навушники не включали.

"Тобто випробовувані слухали тишу. І при цьому чудово її чули! Чи не тишу, звичайно, а цілком певну пісню. Це були ті люди, які випили багато кави", - пояснили вчені результати експерименту.

Посилаючись на результати випробувань, вчені стверджують, що щоденний стрес у сумі з п'ятьма чашками кави - це пряма дорога до галюцинацій, що може потім викликати нервовий зрив, а потім психоз.

"У мозку є особлива речовина аденозин, який виробляється в процесі обміну. Він пригальмовує імпульси нейронів, захищаючи нас від психічних перевантажень. Кількість аденозину залежить від віку, часу доби, стомлюваності тощо. Так ось кофеїн - це анти-аденозин. Він навпаки змушує нейрони частіше випускати імпульси, що призводить мозок в стані працездатності. Іноді це корисно, але, самі розумієте, чим менше аденозину в мозку, тим сильніше напруга. Це може призвести до сумних наслідків - психічних перевантажень, нервових зривів тощо", - розповів лікар-невролог Віктор Косс.

Відзначимо, кофеїн може допомогти при головному болю, за умови, якщо біль - через збільшені, розширені судини. У цьому випадку, кофеїн звужує судини і знімає біль.

Читайте також:

Вчені з'ясували, що жирна їжа діє як наркотик

Вчені вивели бактерію з отруйною ДНК

Учені на прикладі птахів пояснили, чому люди зраджують

Японці навчилися синтезувати м'ясо з екскрементів і робити "шітбургери"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: