Англієць знайшов у полі 5 кг золота

Англієць виявив на одному з полів в Стаффордширі скарб, який вже називають найбільшим за всю історію Британії. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Скарб, що складається із золотих і срібних хрестів, прикрас для мечів і інших предметів, був знайдений за допомогою звичайного металошукача безробітним британець.

Всього у складі унікальної знахідки - близько півтора тисяч виробів із золота, які відносяться до VII століття нашої ери і могли належати саксонській знаті. В цілому колекція налічує приблизно п`ять кілограмів золота, два з половиною кілограми срібла, а також коштовні камені. Оцінка вартості колекції може зайняти близько року.

Влада вже оголосила знахідку власністю британської корони в статусі національного скарбу. Точне місце виявлення знахідки не розкривається, щоб уникнути напливу археологів-любителів.

Попередній скарб часів англо-саксонської епохи був виявлений рівно 70 років тому, в 1939 році, в містечку Саттон-Ху в графстві Саффолк на сході Англії. Він містив приблизно півтора кілограма золотих виробів.

Читайте також:

Унікальна археологічна знахідка

У Британії знайдена "чорна каса" Піночета

У річці Німеччини "всплив" фрагмент 2000-річної статуї імператора Августа

У Лондоні знайшли споруду, яка на 500 років старша від Стоунхенджа

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: