Білий дім визнав, що війна в Іраку не коштувала понесених втрат

Найголовніший прорахунок полягав у тому, що через військові дії в Іраку США забули про Афганістан, де таліби зуміли зміцнити свої позиції.

Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що війна в Іраку велася неправильно з самого її початку і не була варта тієї ціни, яку за неї довелося заплатити Штатам.

На думку віце-президента, найголовніший прорахунок полягав у тому, що через військові дії в Іраку США забули про Афганістан, де таліби зуміли зміцнити свої позиції.

"Ми втратили підтримку у світі. І коштувало великих зусиль, щоб повернути її", - заявив він на круглому столі, який був проведений телекомпанією NBC. Таким чином, представник адміністрації Обами фактично піддав жорсткій критиці дії в Іраку попереднього президента США Джорджа Буша.

Тим не менш, сьогодні Ірак знаходиться на шляху до стабілізації, переконаний віце-президент США. "Ми зможемо повернути додому 90 тисяч солдатів до кінця літа. Я передбачав, що в Іраку пройдуть успішні вибори, в яких візьмуть участь суніти, шиїти, курди та інші меншини", заявив Байден.

Нагадаємо, на початку року Нідерланди визнали, що вторгнення США та їх союзників в Іраку в 2003 році до прийняття відповідних резолюцій ООН було незаконним з точки зору міжнародного права.

Читайте також:

В Іраку сталися три теракти проти шиїтів: близько 100 загиблих і поранених

В Іраку смертниця підірвала релігійну процесію шиїтів: десятки жертв

В Іраку страчено брата Саддама Хусейна - "Хімічного Алі"

Гордон Браун дасть свідчення по вторгненню британських військ в Ірак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: