Борис Акунін розробив план звільнення Ходорковського

Російський письменник запропонував росіянам здійснити операцію під назвою "ампутінація" і навіть розробив план конкретних дій.

Відомий російський письменник Борис Акунін розповів, що потрібно зробити, щоб Михайло Ходорковський і Платон Лебедєв вийшли на свободу.

Найбільш дієвим способом, на думку Акуніна, є "ампутінація" (від прізвища російського прем'єра Володимира Путіна).

"Чим раніше і чим цивілізованіше країна здійснить цю історично неминучу операцію, тим швидше зрушить з місця вирішення багатьох важких проблем: і з корупцією, і з Кавказом, і з інвестиціями, і з модернізацією, і з міжнародним престижем, а вже Ходорковський опиниться на волі просто наступного дня"- написав Акунін у своєму блозі.

Письменник розробив і план конкретних дій. По-перше, вважає він, необхідно висловлювати своє обурення всіма доступними засобами – зокрема, і через блоги. По-друге, запропонував письменник, треба відкрити сайт з персональними сторінками "неправедних суддів", на яких буде їхній портрет, біографія, місце роботи і докладний, документований опис скоєного.

"Треба щоб сервільні судді боялися громадського осуду більше, ніж вони бояться начальства, тоді і вести себе вони будуть по-іншому", - вважає Акунін.

Крім цього, він запропонував розгорнути потужну інтернет-кампанію зі збору підписів за звільнення фігурантів справи ЮКОСа і закликав приєднатися до боротьби відомих діячів культури.

Нагадаємо, наприкінці грудня суд визнав Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва винними в розкраданні нафти і відмиванні отриманих коштів і засудив до 14 років позбавлення волі (за сукупністю двох вироків).

Адвокати підсудних оскаржили вирок. За словами юристів, Ходорковський і Лебедєв можуть вийти на свободу у 2017 році, оскільки ним у строк покарання зараховані кілька років перебування в СІЗО. При цьому екс-глава ЮКОСа і колишній керівник МФО Менатеп не планують просити про помилування.

Читайте також:

Жириновський: Ходорковський може вийти вже в 2012 році

Вступ Росії до СОТ ускладниться через вирок Ходорковському

У Росії запропонували "обміняти Путіна на Ходорковського"

Ходорковський пожалів Путіна і побажав йому любові "не тільки від собак"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: