Челябінськ накрила хмара їдкого брому: люди бояться, що буде "рік без сексу"

На вокзалі в Челябінську розбилися ємності з отруйним бромом. Жовта хмара накрила місто, близько 100 людей постраждали.

На залізничному вокзалі в російському Челябінську розбилися ємності з бромом. Жовта хмара накрила частину міста. У людей сльозилися очі, дерло горло від їдкого запаху.

За медичною допомогою звернулися близько 100 людей. Усі постраждалі перебувають у задовільному стані, їм встановили діагноз "подразнення слизової носоглотки".

Місцеві мешканці стурбовані, адже бром небезпечний для людини. Люди згадали і народні байки про те, що бром нібито додають в їжу солдатам, аби ті не відчували сексуального потягу.

"Бром. Рік без сексу тепер, чо ...", - пише користувач Twitter @simwhite. "У Челябі бром розлили, а він ерекцію вбиває ... Як же вони бідні будуть там: (", - переживає @Aleksandr_28.

При цьому влада заспокоює мешканців: "витік брому не може негативно вплинути на їхнє здоров'я", сказав міністр радіаційної та екологічної безпеки Челябінської області Олександр Галичина.

У місті по телевізору транслювали попередження, а вулицями їздили машини з гучномовцями - людей закликали залишатися вдома і закрити вікна. Люди ходили, закривши носи і роти руками і рукавами одягу, всі в паніці, ніхто не міг зрозуміти, що трапилося.

Челябінськ накрила хмара брому_7
Chelyabinsk.ru
Челябінськ накрила хмара брому
За їхніми словами, "запах наче прилипав до одягу" - від нього було неможливо позбутися. Вікна будинків люди завішували мокрими простирадлами.

Для багатьох першокласників виявилося зіпсованим свято 1 вересня. У деяких школах урочисті лінійки були перенесені через неприємний запах з вулиці в зали, в інших їх зовсім скасували.

Зараз на вулицях міста працюють поливні машини, змиваючи отруйний осад. Влада заявляє, що ситуація під контролем. Вагон, в якому розбилися скляні ємності з речовиною, відбуксований за межі міста. Слідчі і криміналісти працюють на місці події в хімзахисту. МНС регіону повідомило, що неприємний запах від брому зникне до кінця дня.

Бром (Br) - від грец. bromos – "сморід". Назва пов'язана з неприємним запахом брому; лат. Bromum. Летюча рідина червоно-бурого кольору, має різкий дратівливий запах, на повітрі димить. Речовина токсична, але не отруйна. Вона небезпечна для життя і здоров'я людей при безпосередньому контакті.

Читайте також:

Шеститонний американський супутник може впасти на Москву

Болгарське місто накрила токсична хмара, тисячі людей евакуювали

На дні Чорного моря знайшли півтисячі бочок з хімічною зброєю

У Києві за кілька метрів до заправки перекинувся бензовоз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: