Через 40 років білі в США стануть етнічною меншістю

Бюро перепису населення США прогнозує значне збільшення частки громадян азіатського і латиноамериканського походження.

Біле населення втратить статус етнічної більшості в Сполучених Штатах до 2050 року. За прогнозом Бюро перепису населення США, через 40 років чисельність населення країни становитиме 399 мільйонів людей, з них білошкірих буде лише 49,9%.

Відсоток чорношкірих американців, за даними вчених, не зміниться і становитиме близько 12%. Але зросте кількість громадян з латиноамериканським корінням - з 15 до 28%. Також збільшиться кількість людей азіатського походження - з 4,4 до 6%.

Під час розрахунку вказаних показників дослідники використовували показники смертності і народжуваності. Також враховувалося зниження потоку іммігрантів до рівня одного мільйону людей на рік. У Бюро наголосили, що прогноз є більшою мірою "орієнтиром".

Раніше передбачалося, що білі американці перестануть бути етнічною більшістю в 2042 році. Причиною поправок стала економічна криза і, як наслідок, зменшення притоку іноземного населення в країну.

На сьогодні в США проживають 308 мільйонів з них білих – близько 60%. На думку експертів, реальні зміни в структурі населення США залежатимуть від низки чинників, які неможливо спрогнозувати з високою ймовірністю. Зокрема, йдеться про темпи відновлення національної економіки США, природні і техногенні катастрофи, культурні зміни.

Крім того, на приток населення може істотно вплинути перегляд закону про імміграцію, запланований в конгресі США на початок 2010 року.

Читайте також:

Американці об'єднуються в "анклави тільки для білих"

У США геїв та лесбіянок прирівняли до негрів

Обама заявив, що після того, як став президентом, перестав бути негром

У США суддя заборонив чорношкірому одружитися на білій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: