Дід Хасан віддав владу в кримінальній імперії Росії своїм небогам

Головний мафіозі російського злочинного світу Дід Хасан (Аслан Усоян) після замаху призначив своїми наступниками племінників.

"Хрещений батько" російської мафії Аслан Усоян на прізвисько Дід Хасан після скоєного на нього замаху доручив керувати кримінально імперією Росії рідним племінникам, теж "злодіям в законі" Юрію Усояну (Юра Лазаровський) та Дмитру Чантурія (Мирон).

За даними джерел, небоги стали наступниками Діда Хасана. Юра Лазаровський буде відповідати за імперію дядька в Краснодарському краї. А Мирон перебрався з Ярославської області до Москви і бере участь у всіх переговорах, на яких Аслан Усоян через поранення не може бути присутнім.

Нагадаємо, замах на Діда Хасана було скоєно у Москві 16 вересня. Йому вистрілили в живіт з автомата Калашникова, авторитет вижив, але йому довелося перенести операцію.

З неофіційних джерел у правоохоронних органах стало відомо, що у снайпера, який стріляв в Усояна, було спільник.

Він по телефону сповіщав кілера про всі пересування Діда Хасана. Саме він повідомив, що мафіозі під'їхав до під'їзду свого будинку на Тверській вулиці. Сам Аслан Усоян зараз живе в підмосковному котеджі під охороною десятка озброєних людей.

Тим часом у Києві затримали "злодія у законі" Ровшана Джанієва, якого підозрюють у "замовлені" замаху на Діда Хасана. Раніше в замаху підозрювався кримінальний авторитет Таріел Оніані, який нібито хотів стати "хрещеним батьком". Сам він, щоправда, заявив через свого адвоката, що не має жодного стосунку до цього злочину. Лідери злочинного світу Росії, які обговорювали інцидент на "сходці", теж дійшли такого ж висновку.

Читайте також:

У Києві спіймали "замовника" Діда Хасана

Замах на Діда Хасана скоїв зрадник з оточення "хрещеного батька"

Кілера, який стріляв у Діда Хасана, зафіксували камери спостереження

У Діда Хасана стріляли із Калашникова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: