Француз, якому ампутували руки і ноги, переплив Ла-Манш

42-річний чоловік Філіп Круазон - перша людина, позбавлена рук і ніг, якому вдалося перепливти Ла-Манш.

Француз Філіп Круазон, який переніс ампутацію всіх чотирьох кінцівок, переплив протоку Ла-Манш, ставши першою у світі людиною без рук і ніг, якій вдалося подолати 32 кілометри, що відокремлюють Францію від Великобританії.

До цього випробування Круазон почав готуватися за два роки, присвячуючи тренуванням не менше 35 годин на тиждень.

Круазон стартував о 07:00 за місцевим часом, з британського порту Фолькстон, а  закінчив дистанцію вже о 21:13 в районі французького міста Віссан, на кілька годин раніше, ніж планувалося. Деякий час пліч-о-пліч з ним пливли три дельфіна і він вважає це хорошим знаком.

Про бажання здійснити такий заплив Філіп Круазон розповідає, що "це сталося 16 років тому. Я як раз лежав у лікарні, мені тільки ампутували другу, ліву ногу, рук уже не було. І я в новинах по телевізору побачив жінку, яка перепливла Ла-Манш. І пам'ятаю, подумав тоді: а чому це зробив не я? І ось зараз - це я. Я перша людина без рук і ніг, якій це вдалося. Я приплив, і мої діти зустрічали мене на березі. Чесне слово, сам не можу повірити. Це абсолютне щастя".

Філіп Круазон став інвалідом 16 років тому після того, як він отримав найпотужніший розряд струму, намагаючись налагодити телевізійну антену. Опіки виявилися настільки серйозними, що лікарям довелося відрізати всі кінцівки у потерпілого.

Читайте також:

Пенсіонерка підкорила Ла-Манш за 17 годин

Під Ла-Маншем відновився рух потягів

Американець перетнув Ла-Манш на повітряних кульках

Пенсіонер за один день прокотився на американських гірках 90 разів

ВідеоФранцуз, якому ампутували руки і ноги, переплив Ла-Манш

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: