Голова Банку Ватикану підозрюється в причетності до відмивання грошей

Фінансова поліція Італії заарештувала один із підозрілих рахунків Банку Ватикану на суму 23 млн євро.

Прокуратура Риму проводить розслідування відносно Банку Ватикану, керівника рахунками Римсько-католицької церкви, на предмет можливої участі банку в легалізації незаконних доходів.

Під підозру слідчих потрапив голова Банку Ватикану Етторе Готті Тедескі, передали джерела в італійських судових органах.

Святий престол поки ніяк не коментує ці повідомлення в ЗМІ.

За інформацією італійських інформагентств, фінансова поліція Італії заарештувала один із підозрілих рахунків Банку Ватикану на суму 23 млн євро.

Нагадаємо, раніше підрозділ фінансової розвідки Банку Італії розпочав розслідування схеми відмивання грошей через рахунки в одному з найбільших банків Італії, що належать Банку Ватикану. Всього, за даними італійських чиновників, були розкриті факти транзакцій, виконаних з порушенням законодавства про відмивання грошей, на загальну суму в 180 мільйонів євро. Рух грошей по рахунку імовірно мав відношення до операцій з купівлі-продажу нерухомості.

На даний момент Італійська фінансова поліція аналізує кожну транзакцію, вчинену в період з 2006 по 2008 рік по підозрілих рахунках у відділенні банку UniCredit, розташованому на римській вулиці Via della Conciliazione, що за два кроки від Собору святого Петра. Також слідство заявило про намір допитати вище керівництво UniCredit і про готовність перевірити рахунки в інших банках Італії в рамках цієї справи. Проте, навіть якщо буде доведено провину службовців ватиканського банку, можливість їх залучення до відповідальності знаходиться під питанням: керівні працівники Банку Ватикану звичайно також займають формальні посади у місті-державі, що наділяє їх дипломатичним імунітетом.

Читайте також:

Ватикан: геї і транссексуали в рай не потраплять

Британська церква встановила в себе статую Ісуса Христа в джинсах

Алі Агджа, який стріляв у Папу Римського, хоче перейти в християнство

Ватикан запідозрили у відмиванні грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: