Китайського художника посадили на рік за публічний секс

57-річний китайський художник зайнявся сексом під спалахи фотоапаратів. Його акція мала на меті розкритикувати "тренд комерціалізації".

Під час перформансу "Чутлива зона" в Пекінській галереї сучасного мистецтва китайський художник Чен Лі займався сексом зі своєю асистенткою. Після цього він був заарештований і засуджений на рік таборів, про що стало відомо тільки зараз.

Перформанс 57-річного художника був частиною виставки "Художня проституція", і на відкритті були присутні лише експерти та критики.

Головною ідеєю виставки та мистецької акції, за словами автора, була критика "тренда комерціалізації, який є не що інше, як торгівля сексом в комерційних цілях".

Як звуть асистентку Лі і чи понесе вона покарання, не повідомляється. У той же час дружина художника виступила з публічною заявою про те, що не знаходить нічого погано у мистецькій акції свого чоловіка і "розуміє його".

Як стало відомо журналістам, Чен Лі був затриманий 23 березня, а вже 25 березня його адвокату повідомили, що художнику належить провести рік в трудовому таборі, повідомляє газета The Shanghai Daily.

Адвокат збирається оскаржити вирок, попросивши суд перекваліфікувати справу щодо Чен Лі з кримінального в цивільне судочинство.

Нагадаємо, схожий інцидент стався і в Україні. У 2009 році за імітацію статевого акту перед будівлею Верховної Ради в Києві молодому художнику Олександру Володарському суд визначив покарання у рік ув'язнення у виправному центрі. Асистентка художника до відповідальності не притягувалась.

Читайте також:

За імітацію сексу під Радою блогера посадили в колонію

В Україні будуть саджати на 3 роки за секс із повіями

Через кризу зросла кількість сексуально стурбованих керівників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: