Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко: Білорусь шукає своє щастя там, де гідно платять

Лукашенко заявив білорусам, що основне завдання його політики - бути з тими державами, які платять за послуги, але одночасно - зберегти незалежність країни.

Білоруський президент Олександр Лукашенко заявив, що білоруси шукають щастя там, де до них нормально відносяться, приймають, поважають, де платять за їхню працю.

"І платять гідно. Я думаю, ви розумієте, про що йде мова", - сказав білоруський лідер, вручаючи у п'ятницю держнагороди фахівцям білоруських енергопідприємств.

Він підкреслив, що основні зусилля його влади сьогодні спрямовані на забезпечення безпеки і збереження суверенітету країни.

"Сьогодні крики лунають практично з усіх боків. Та й у нас є любителі поіронізувати. Не важливо, з ким ми дружимо: із Заходом або Сходом - все погано. Відповідь їм проста: ми хочемо зберегти свою державу", - сказав Лукашенко.

За його словами, "все, що ми сьогодні робимо, спрямоване на забезпечення нашої держави та збереження його незалежності", що є "найважливішою проблемою, яка сьогодні вирішується".

Він додав, що "у світі не залишилося таких місць, як Білорусь". "Всі до когось приєдналися, увійшли до складу, всі середні і малі держави танцюють під чиюсь сопілку", - відзначив Лукашенко.

"Природно, ми розуміємо, що бути сьогодні Білою Руссю не так просто, незалежність не так просто дається, але ми повинні зробити все, щоб зберегти свою державу", - підкреслив Лукашенко.

"Наш народ заслужив, щоб мати на цій планеті свій шматок землі", - сказав він. - Необхідно, щоб наші діти і онуки потім не дорікали, що ми не зберегли і не передали їм у спадок цю землю. От проста логіка нинішніх подій ".

Відзначимо, ця заява Лукашенко пролунала на тлі російсько-білоруського нафтового конфлікту. Напередодні Білорусія подала позов до суду СНД проти Росії про правомірність стягнення експортних мит на нафтопродукти і нафтохімічну сировину, що постачається з РФ до Білорусі.

Читайте також:

Кремль похвалив Білорусь за судовий позов до Росії

Лукашенко написав Мєдвєдєву листа про нафту

Лукашенко дав інтерв'ю в трусах кольору прапора Білорусі

Лукашенко втік від Путіна до Венесуели

Залиште свій коментар

Вибір редакції