Лукашенко зажадав "закрити рота" російським ЗМІ

Президенту Білорусі не сподобалася "істерія в російських засобах масової інформації" і він зажадав "зробити все, щоб ці ЗМІ більше не були присутні на нашій території".

Білоруський президент Олександр Лукашенко зажадав закрити ЗМІ, зокрема російські, які "нагнітають ажіотаж на споживчому і валютному ринку", зокрема у питанні девальвації в Білорусі.

"Найбільше істерії в російських засобах масової інформації. Я спостерігаю і за нашими, перш за все іноземними, що тут завдяки Адміністрації президента стали пануючими засобами масової інформації, і за закордонними. На другому місці - наші, які видаються тут. Я їх не називаю, щоб не створювати їм рейтинг, але зробіть все, щоб ці ЗМІ більше не були присутні на нашій території", - заявив Лукашенко.

"І не тому, що ми хочемо закрити (їм) рота. Ні. Підкреслюю, я за ними уважно спостерігав, весь ажіотаж почався звідти", - додав він.

При цьому Лукашенко запропонував процитувати деякі публікації, які з'являлися в останній час у засобах масової інформації.

"Візьмемо найбільш розбещені - російські засоби масової інформації. Зокрема, мені дорікають у тому, що я терміново залишив країну і втік. Мається на увазі відрядження до Казахстану. Вони навіть забули, що подібні відрядження плануються за рік, та й куди не біжи, все одно доведеться повертатися в країну", - сказав Лукашенко.

"Рахують, скільки ми втратили в економіці в результаті девальвації. Нарікають, що ми будемо шантажувати Росію. Не знаю, які у нас важелі, щоб шантажувати величезну країну", - зауважив він.

"Ну і висновок: Лукашенко привітав Саакашвілі і братній грузинський народ з днем ​​незалежності. І на обох обрушилася революційна хвиля, яка розвалила міфи, які випещувалися роками, і ми опинилися братами по долі", - резюмував президент Білорусі.

Нагадаємо, 23 травня Білорусь офіційно девальвувала курс національної валюти, хоча білоруський рубль похитнувся ще напередодні президентських виборів у грудні 2010, коли були підвищені зарплати у бюджетній сфері.

За перші 2 місяці 2011 року білоруси купили ще майже 1 млрд дол., у березні - 500 млн дол. Зневірившись задовольнити ажіотажний попит на тверді валюти, Нацбанк Білорусі 22 березня 2011 року перестав продавати банкам долари для подальшого перепродажу населенню.

Читайте також:

Білорусь оголосила нев'їзними 200 тисяч росіян

Білорусам дозволили купувати бензин за долари

Причиною девальвації в Білорусі назвали вибори Лукашенка

Білорусь офіційно девальвувала курс національної валюти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: