Мати тунісця, після смерті якого повстали арабські країни, пишається сином

Поштовхом до хвилі революцій на антиурядових виступів, які охопили арабський світ, став акт самоспалення, скоєний 26-річним продавцем фруктів.

Мати туніського продавця фруктів Мохаммеда Буазізі, який здійснив акт самоспалення, і з чого країнами арабського світу прокотилася хвиля революцій, більше не буде оплакувати сина.

Манубіє Буазізі розповіла, що дуже пишається своїм загиблим сином, тому що його вчинок став неоціненним внеском у розвиток громадянського суспільства в Тунісі та інших арабських країнах.

Жінка сказала, що більше не оплакуватиме сина, оскільки його вчинок надихнув інших.

26-річний Мохаммед Буазізі спалив себе 17 грудня, незабаром після того, як представники влади заборонили йому продавати овочі без ліцензії. Його вчинок потягнув за собою масові акції протесту в Тунісі, які незабаром перекинулися на сусідні країни.

14 січня президент Зін ель-Абідін Бен Алі, який керував Тунісом 23 роки, після масових заворушень був змушений втекти з країни до Саудівської Аравії. Після цього протести призвели до повалення влади в Єгипті, а зараз тривають у Лівії, і в менших масштабах - Сирії, Ємені, Бахрейні.

Читайте також:

У Тунісі вперше за 30 років легалізували партію ісламістів

Лівійська опозиція створила перехідний уряд

У рейтингу країн з небезпекою революції Україна зайняла 22 місце

Африканські революції готові перекинутися до Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: