Мемуари Блера номінували на премію за найгірший опис сексу

Британські критики визнали найгіршим описом сексу в літературі пасаж про ніч любові, яку провів екс-прем'єр Тоні Блер зі своєю дружиною.

Мемуари колишнього прем'єр-міністра Великобританії Тоні Блера номіновані на премію за найгірший опис сексу в літературі Bad Sex Award, яка щорічно вручається британським журналом Literary Review.

Цю антипремію зазвичай отримують автори художніх творів, однак для мемуарів Блера вирішили зробити виняток – настільки критиків шокував опис ночі любові автора з дружиною Шеррі.

"Тієї ночі вона притискала мене до грудей і улещувала, казала мені те, що потрібно було сказати, робила мене сильнішим. У ту ніч, 12 травня 1994, я егоїстично потребував тієї любові, яку Шеррі дала мені. Я був твариною, що слідувала своєму інстинкту", - написав Блер у книзі спогадів "Подорож: Моє політичне життя" (A Journey: My Political Life).

Нагадаємо, вранці 12 травня 1994 раптово помер лідер лейбористської партії Джон Сміт. Це відкривало перед Блером можливість стати лідером партії.

Мемуари Блера з'явилися на прилавках книжкових магазинів 1 вересня. Книга привернула увагу преси, тому що вона, вочевидь, була написана самим Блером, а не професійним автором, яких зазвичай наймають політики.

Блер розповів про свої нелегкі відносини з іншим, тепер вже колишнім, прем'єром Гордоном Брауном, про смерть принцеси Діани, про іракську війну.

Проте реакції на книгу у пресі та суспільстві виявилися досить суперечливими. Через загрози протестів активістів антивоєнного руху Блеру довелося підписувати книги за закритими дверима. Але це не завадило вже за перші 10 днів продати 10 тисяч примірників автобіографії.

А всі 500 книг із заздалегідь проставленими автографами Блера були розібрані вже за годину після відкриття дверей магазину.

А в Дубліні на презентації книги активісти антивоєнних рухів закидали Блера яйцями і черевиками. "Снаряди" полетіли в Блера, коли він прибув до книгарні, де з ранку вишикувалася черга у 300 людей. Демонстранти спробували прорвати поліцейське оточення, однак колишній голова британського кабінету міністрів не постраждав.

Читайте також:

У мемуарах Блера виявили вигаданий діалог з кіно

Тоні Блера в Дубліні закидали яйцями й черевиками

Тоні Блер не шкодує, що вв'язався у війну в Іраку

Тоні Блер віддасть гонорар за свою книгу пораненим солдатам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: