Міноборони Росії оголосило розпродаж військової техніки

Російське військове відомство має намір продати застарілу військову техніку та інше майно і виручити більше 300 млн доларів.

Міністерство оборони Росії збирається у 2010 році заробити на продажу застарілої військової техніки та іншого майна більше 10 млрд рублів (понад 330 млн доларів).

"У поточному році від продажу рухомого і нерухомого майна, в основному застарілої військової техніки, Міноборони планує виручити 8 млрд рублів, від використання майна, що знаходиться у власності, – 1,6 млрд рублів, а доходів з орендної плати, – 1,1 млрд рублів", – повідомило джерело у російському військовому відомстві.

За отриманими журналістами даними, зараз проводиться другий етап масштабного реформування армії і флоту РФ, пов'язаний, зокрема, з вивільненням військових городків і гарнізонів, а також утилізацією десятків тисяч одиниць озброєння і військової техніки.

"На жаль, досі так і не розроблена концепція з реалізації військового майна і військової техніки, в якій мають бути відображені кількісні і вартісні показники даного майна, обґрунтування розрахунків з його реалізації. Це створює спокусу нечистим на руку ділкам продавати дане майно за півціни", - зазначило джерело.

Зазначимо, що Міністерство оборони України також періодично розпродає своє майно, причому в переліку речей, які відчужують чиновники, є не лише зброя та техніка, а ще й одяг, ложки і тарілки, бюстгальтери і навіть макулатура. Крім того, відомство має намір продати єдиний український ракетний крейсер.

Читайте також:

Рада безпеки Росії схвалила "ядерну" військову доктрину

Міноборони продасть єдиний український ракетний крейсер

Російський винищувач п'ятого покоління здійснив свій перший політ

Українська армія продає літаки, бюстгальтери та макулатуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: