На єгипетському курорті бедуїни влаштували стрілянину

У Шарм-еш-Шейху розгорілася бійка між місцевими торговцями і бедуїнами, які зажадали у власників крамниць і кафе грошей за "охорону торгівлі". Бійка переросла у стрілянину.

У курортному місті Шарм-еш-Шейх на Червоному морі в Єгипті сталася масова бійка, яка переросла в перестрілку. У результаті кілька десятків людей постраждали і отримали вогнепальні поранення.

Як повідомляється, бійка розгорілася між місцевими торговцями і бедуїнами, які раптово нагрянули до міста на восьми вантажівках і зажадали у власників місцевих туристичних крамниць і кафе грошей за "охорону торгівлі".

З кожної торгової "точки" рекетири-бедуїни вимагали щомісячну плату в розмірі 500 єгипетських фунтів (приблизно 85 доларів). Торговці відмовилися платити, мотивувавши свою відмову недостатніми доходами від туризму в останні місяці.

Зав'язалася бійка, яка переросла в перестрілку. Нападники розгромили близько 25 лавок і кафе, поранення і травми отримали кілька десятків місцевих жителів.

Інцидент вдалося погасити лише через дві години після втручання військової поліції. Проте жителі міста заявили, що бедуїни пригрозили повернутися, якщо міські торговці не заплатять.

Туризм - одна з головних галузей економіки Єгипту, у якій зайнято близько 11% працездатного населення країни. У 2010 році доходи Єгипту від туризму склали близько 13 мільярдів доларів.

Шарм-еш-Шейх є найпопулярнішим на Близькому Сході курортом, який туристи відвідують цілий рік.

Читайте також:

В Єгипті планують ввести дрес-код для туристів

На курорті в Єгипті від невідомого вірусу померли кілька дітей

Єгипет втратив на відтокові туристів 2,2 мільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: