Нова жертва теракту в "Домодєдово": кількість загиблих сягнула 37

Кількість жертв теракту в "Домодєдово" сягнула 37 людей. Помер одиз з постраждалих, який перебував у важкому стані в московській лікарні.

Число жертв теракту в московському аеропорту "Домодєдово", який стався місяць тому, зросла до 37 людей.

"Один з постраждалих помер, він перебував після теракту у важкому стані в НДІ швидкої допомоги імені Скліфосовського", - повідомив представник Міністерства охорони здоров'я РФ. Ім'я загиблого він не назвав.

У лікарнях досі залишаються 19 постраждалих під час вибуху в аеропорту. "У Федеральних державних установах, що знаходяться у відомстві Міністерства охорони здоров'я Росії, РАМН і ФМБА Росії, знаходиться три постраждалих. У ЛПУ міста Москви знаходиться 16 постраждалих. З ЛПУ Московської області всі постраждалі виписані", - повідомили в Мінздоровсоцрозвитку.

Нагадаємо, вибух у міжнародному терміналі аеропорту "Домодєдово" стався 24 січня. Відразу загинули 35 людей, ще двоє померли пізніше в лікарнях, близько 200 отримали поранення, 135 були госпіталізовані. Після теракту ряд чиновників, відповідальних за безпеку на транспорті, позбулися своїх посад; в країні пройшли масові перевірки аеропортів, інших транспортних і адміністративних об'єктів.

За даними спецслужб, вибух у "Домодєдово" здійснив терорист-смертник Магомед Євлоєв, 20-річний мешканець села Алі-Юрт в Інгушетії. У справі про теракт в "Домодєдово" поки затримано 5 осіб у віці від 16 до 23 років. Суд заарештував 16-річного брата смертника Ахмеда і його 22-річну сестру Фатіму, а також односельчан Євлоєва - 22-річного Умара Аушєва і 23-річного Адама Ганіжева.

Ватажком загону юних терористів, які підготували і здійснили вибух у "Домодєдово", ЗМІ вважають 18-річного Башира Хамхоєва, випадково затриманого в Інгушетії після ДТП на початку лютого. Як з'ясувалося, Хамхоєв входив до числа наближених лідера бандпідпілля Північного Кавказу Доку Умарова, якого слідчі вважають організатором теракту в Москві.

Читайте також:

Тихоокеанський флот РФ відхрестився від смертника з "Домодєдово"

У Росії проводять масштабну операцію, намагаючись вбити Доку Умарова

З’явилося нове відео теракту в "Домодєдово", яке допомогло розкрити справу

ВідеоЗ’явилося нове відео теракту в "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: