Папа Римський зізнався, що був членом нацистської організації

Папа римський Бенедикт XVI розповів, що в юності ходив у молодіжну нацистську організацію "Гітлерюгенд", охрестивши ті часи найтемнішими у своєму житті.

Папа римський Бенедикт XVI зізнався, що підлітком входив у молодіжну організацію нацистів "Гітлерюгенд".

Папа підкреслив, що його змусили вступити туди. Про це він розповів на зустрічі з високопоставленими католиками з Німеччини, пише DzD.

За його словами, членство в організації було найтемнішими часами у його житті.

Бенедикт XVI, який народився в Німеччині, розповів, що часи напередодні Другої світової війни було дуже складним.

"Здавалося, що материкова Європа залишиться під владою Гітлера, і ця влада загрожувала і християнству", - сказав Папа.

Відзначіимо, "Гітлерюгенд" - юнацька воєнізована нацистська організація, яку очолював Рейхсюгендфюрер. Організація "Гітлерюгенд" була заснована 3-4 липня 1926 в Веймарі як націонал-соціалістичний молодіжний рух.

В останні роки Веймарської республіки "Гітлерюгенд" вніс свій внесок в ескалацію насильства на вулицях німецьких міст. Організовані групи "Гітлерюгенду" нападали на кінотеатри, де йшли покази антивоєнного фільму "На Західному фронті без змін".

Насильство проти власників кінотеатрів і глядачів привело до того, що фільм був вилучений з прокату на території багатьох регіонів Німеччини.

Іноді чиновники намагалися втихомирити розбурхану молодь заборонними заходами. Так, у січні 1930 року міський голова Ганновера і колишній військовий міністр Густав Носке (соціал-демократ) заборонив школярам вступати в "Гітлерюгенд". Його приклад наслідували й в інших землях країни.

Проте подібними заходами з "Гітлерюгендом" неможливо було впоратися. Нацисти використовували репутацію гнаних владою народних борців для пропаганди і залучення нових членів до молодіжної організації. Піддані покаранню активісти видавали себе за "жертв", які постраждали за правду.

Читайте також:

Папа Римський вперше подзвонив в космос

У Папи Римського з'явився Facebook

Папа Римський висловився щодо розпусти Берлусконі

Папа Римський дозволив презервативи, але "в певних випадках"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: