Пейзажі та натюрморти Гітлера продадуть з аукціону

Раніше малюнки Гітлера знаходили Бельгії та Італії, однак їх так і не вдалося продати з аукціону.

Британський аукціонний дім Mullock's виставляє на торги 13 картин, що належать пензлю Адольфа Гітлера, пише газета La Stampa.

Аукціон відбудеться 23 квітня, на ньому будуть представлені роботи Адольфа Гітлера, що відносяться, за оцінками експертизи, до початку 20-х років, коли Гітлер ще намагався заробляти на життя живописом.

Ім'я власника цих творів, які мають більше історичну, аніж художню цінність, не називається. Відоме лише те, що колекціонер придбав ці малюнки у британського солдата, що повертався з німецького міста Есен.

малюнки Гітлера
Малюнок Гітлера
На малюнках переважно зображені квіти, собачки, будиночки.

Особливий інтерес представляє портрет задуманого чоловіка, що сидить на мосту. Він в коричневому одязі, у нього нема типових вусиків, але зачіска - характерна для майбутнього диктатора. Деякі фахівці вважають, що це автопортрет, інші сумніваються в його достовірності.

"Гітлер любив малювати квіти, особливо троянди, і романтичні пейзажі з будиночками. Це не шедеври, але кожна з робіт може коштувати до 400 тисяч євро", - розповідає Річард Вествуд, який проводитиме торги.

малюнки Гітлера
Малюнок Гітлера
Два роки тому в Корнуолі на торгах було виставлено 21 акварель єфрейтора Гітлера, що стосуються 1916-1918 років, які він зробив в траншеях на Західному фронті. Але і на цих роботах романтичні пейзажі. Малюнки 60 років пролежали в чемодані на горищі одного будинку в Бельгії, в якому свого часу зупинявся Гітлер.

У Італії в 1992 році в Трієсті також оголошувалися торги, на яких виставлялися малюнки Гітлера. Але лоти були зняті з аукціону, оскільки ранком того дня італійська держава оголосила ці роботи архівним надбанням і заборонила до вивозу з країни.

 

Читайте також:

Автопортрет Гітлера без очей, носа і вух продадуть з аукціону

Гітлера позбавлять звання почесного громадянина

У Полтаві вибухнув скандал навколо пам’ятника Гітлеру

У Німеччині продають газети з цитатами Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: