Перед Обамою зачинили двері Білого дому (відео)

Американський президент після турне Латинською Америкою не зміг потрапити до власної резиденції: двері виявилися замкненими.

Президент США Барак Обама, повернувшись з поїздки до Латинської Америки, не одразу зміг потрапити до Білого дому – двері виявилися замкненими.

Курйоз відзняли на відео та виклали в Інтернет. На записі видно, як Обама намагається потрапити до своєї резиденції, смикає двері, але вони не відчиняються. Амеркианський президент, невимушено насвистуючи якусь мелодію, йде до інших дверей, але вони також не піддаються. Нарешті він зміг пройти до приміщення крізь чорний хід.

Як пише західна преса, "це стало для найвпливовішої людини у світі нагадуванням: не всі двері будуть відчинені для нього, навіть у власному офісі".

Як припустили журналісти, двері до Овального кабінету були зачинені тому, що персоналу вчасно не повідомили про дострокове повернення Обами з турне.

Схожий інцидент стався з Обамою на початку його президентства у 2009 році, коли він намагався увійти до Білого дому через вікно. Дорогою до Овального кабінету Обама помітив двері і захотів через них потрапити всередину, але на перевірку двері виявилися великим вікном.

Читайте також:

Обама оконфузився перед жінками: у нього впала емблема

Януковича ледь не збило з ніг траурним вінком (відео)

Шамани майя провели ритуал допомоги Обамі

Саакашвілі вдарився головою об літак (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: