Про любовні пригоди Клінтона з Левінські написана книга

У 2010 році американці зможуть прочитати книгу про походеньки Біла Клінтона та откровення Моніки Левінськи. І трохи про зрадливу Гілларі Клінтон.

У лютому майбутнього року на прилавках книгарень США з'явиться книга "Смерть американської доброчесності", присвячена скандалу, в якому опинилися замішані екс-президент США Білл Клінтон і 22-річна стажистка Моніка Левінські. Автор книги - юрист Кен Гормлі в подробицях відновлює історію, що отримала назву "Сексгейт".

Гормлі викладає юриспруденцію в університеті міста Дюкен, штат Пенсільванія. Під час своїх лекцій він відновлює сценарії різних судових баталій, які залишили свій слід в американській історії.

У своїй праці автор докладно розбирається в перипетіях скандальної історії, яка ледь не завершилася імпічментом. У книзі використано матеріали трьох інтерв'ю з Левінські, чотирьох - з Клінтоном та восьми - з прокурором Кеннетом Старром.

Книга з'явилася здебільшого завдяки Моніці Левінські, яка, перервавши довге мовчання, детально розповіла про свою любовну історію з президентом. Моніка звинуватила Клінтона в тому, що він навіть під присягою "не говорив правду про наші любовні відносини". Іншими словами, колишня стажистка дає зрозуміти, що Америка так і не дізналася, якими були в дійсності сексуальні та любовні відносини між двома головними учасниками скандалу.

Роберт Рей, наступник прокурора Кеннета Старра, розповів, що президента Клінтона від обвинувачення врятувала лише угода сторін, досягнута в останній момент. Голова служби безпеки Білого дому Льюїс Мерлетті розповів, що ФБР давило на нього з метою приховування деяких фактів і замовчування скандалу, а співробітники Кеннета Старра примушували його дати свідчення проти Білла Клінтона.

В книзі юриста немає матеріалів бесід з колишньою першою леді, а нині держсекретарем США: вона відмовлялася відповідати на запитання письменника, ймовірно, побоюючись політичних наслідків викладення її версії цієї бурхливої глави її сімейної історії.

Тим часом у самої Гілларі був любовний зв'язок з її колишнім партнером по адвокатській конторі Вебстер Хаббеллом. Колишній прокурор Старр розглядав варіант винесення звинувачення і першій леді за приховування любовних стосунків, але в кінцевому підсумку було вирішено залишити Гілларі у спокої.

На думку автора статті, реконструкція Гормлі ставить читача в складне становище: чи слід покласти відповідальність на Клінтона або на Кеннета Старра за "вбивство американської доброчесності", беручи до уваги те, як вели себе на процесі обидва. Але і зараз екс-президент, говорячи про "Сексгейт", стверджує, що розслідування "стало спланованою атакою на мене з особистих мотивів", а колишній прокурор усе ще гнівно звинувачує Клінтона в тому, що він вибрав лінію "брехати до самого кінця", замість того щоб "просто зупинитися, визнати все і залишити все в минулому".

Читайте також:

Клінтон розповів, як п'яний Єльцин в одних трусах ловив таксі біля Білого дому

Дочка Білла Клінтона виходить заміж за єврея-банкіра

Клінтон зізналася, що їй подобається Мєдвєдєв

Італійський губернатор йде у відставку через зв'язок з повією-транссексуалом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: