Протеже президента Саркозі заарештований за подвійне зґвалтування

Дві колишні співробітниці мерії, що працювали під керівництвом Трона, подали проти нього позов, звинувачуючи в насильницьких діях сексуального характеру.

Колишнього держсекретаря Франції Жорж Трон, обвинуваченого в злочинах сексуального характеру, взято під варту. Чиновник, який протягом 16 років очолював мерію французького міста Древей, підозрюється у подвійному зґвалтуванні.

Трона вважають людиною, дуже близькою до французького президента Ніколя Саркозі.

Він був арештований в понеділок 20 червня судовою поліцією Версаля, повідомляє агентство AFP з посиланням на джерело в суді міста Еврі, розташованого в передмісті Парижа.

Наприкінці травня дві колишні співробітниці мерії, що працювали під керівництвом Трона, подали проти нього позов, звинувачуючи в насильницьких діях сексуального характеру та згвалтуванні. Потерпілі працювали в мерії з січня 2007 по березень 2009 року і з вересня 2008 по вересень 2010 року. При звільненні жодна з них не висувала звинувачень проти градоначальника. Однак тепер обидві стверджують, що мер схиляв їх до інтимного зв'язку.

Позивачки заявили, що довгий час приховували правду, але потім висунути звинувачення їх спонукав скандал з колишнім главою МВФ Домініком Стросс-Каном, якого звинуватили у домаганнях до покоївки готелю.

Представники захисту раніше відзначали, що обидві потерпілі звільнилися з мерії в конфліктній атмосфері. Адвокат Трона Олів'є Шнерб повідомив ЗМІ, що одна з працівниць звільнилася за місяць до того, як мерія подала на неї скаргу про нецільове використання громадських коштів. Проти неї було заведено справу, яку потім закрили, оскільки жінка повернула витрачені кошти.

З другої потерпілої мерія не продовжила контракт, оскільки вона заплямувала себе "негідною поведінкою".

У свою чергу Трон висунуті проти нього звинувачення в домаганнях заперечує. Він вже заявив, що подасть позов про наклеп. Проте через тиждень після звістки про позов держсекретар подав у відставку. Однак мером Древея він є до цього дня.

Трона вважають людиною, дуже близькою до французького президента. Саме Ніколя Саркозі в 2010 році ввів його в кабінет міністрів після ​​поразки на регіональних виборах.

Трон був прихильником Домініка де Вільпена - супротивника Саркозі всередині правлячої партії. Його призначенням президент розраховував уникнути критики з боку опозиційного течії в "Союзі за народний рух".

Соціалістична опозиція вважає, що відставка Трону грає на руку насамперед вкрай правому Національному фронту. У свою чергу лідер Нацфронта Марін Ле Пен заявила, що вона задоволена "тільки наполовину".

Читайте також:

У Франції урядовець позбувся посади через секс-скандал

У Франції вибухнув новий сексуальний скандал

Стросс-Кан зізнався, що секс з покоївкою був, але "вона сама хотіла"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: