Путін відвідав уроки фізики та праці

Володимира Путіна було помічено біля однієї з Московських шкіл, де він відвідав уроки фізики та праці.

Путін у школі. Фото government.ru
Путін у школі. Фото government.ru
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін у середу, 10 листопада, побував в одній із московських шкіл, де відвідав уроки фізики та праці.

У дворі школи Путіна зустріли учні молодших класів, які грали на перерві у вишибали. Коли прем'єр вийшов з машини, діти побігли до нього з криком: "Привіт!". Глава уряду тепло привітав школярів і пройшов з ними до входу в школу.

На першому поверсі прем'єр зайшов до кабінету праці, де йому показали, як школярі працюють по дереву, ліплять з глини. Путін розписався на дерев'яних заготовках і сфотографувався.

Потім глава уряду РФ піднявся на четвертий поверх, де школярі вивчають фізику. Путіну продемонстрували різні досліди, показали модель, на якій діти можуть самостійно створити хвилю і вир.

Прем'єр-міністр також переглянув систему електронного журналу, який у цифровому вигляді зберігає всі контрольні, самостійні та лабораторні роботи, а також проставлені оцінки і пояснення вчителів.

Під час зустрічі з учителями Путін заявив, що батьки учнів навіть добровільно не повинні брати участь у фінансуванні утримання та ремонту шкіл, оскільки це стовідсотковий обов'язок держави.

Нагадаємо, минулого року Володимир Путін відвідав Пансіон вихованок Міноборони Росії, де разом з однією з учениць заспівав легендарну пісню "У землянці".

А в червні цього року прем'єр-міністр РФ поспілкувався з московськими школярами під час візиту до парку Лосиний острів. Після цього Путін доручив міністрові природних ресурсів РФ Юрію Трутневу розглянути пропозицію одного зі школярів посилити відповідальність за забруднення навколишнього середовища.

Читайте також:

Путін розігнав болід "Формули-1" до 240 км/год

"Ладу Калину", на якій їздив Путін, віддадуть у музей

Путін на вертольоті особисто загасив дві пожежі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: