"Російська Мата Харі" полювала за британськими принцами Уїльямом та Гарі

28-річна "femme fatale" Анна Чепмен, затримана в США за підозрою у шпигунстві на користь Росії, залишила свій слід і в Британії. За даними спецслужб, рудоволоса красуня намагалася спокусити наслідних принців.

"Російська Мата Харі" Анна Чепмен, затримана в рамках шпигунського скандалу в США, залишила свій слід і у Великобританії.

За підозрами керівництва британської розвідки MI-5, 28-річна шпигунка - відома у західній пресі як "російська femme fatale" – намагалася поближче підібратися до наслідних принців Уїльяма і Гарі.

MI-5 вже почала перевірку зв'язків Анни Чепмен. За даними спецслужб, рудоволоса красуня регулярно відвідувала популярний нічний клуб Boujis, де зазвичай відпочивали юні представники королівської сім'ї. За даними британських ЗМІ, жінка докладала усіх зусиль для того, щоб з ними познайомитися. І, можливо, їй це вдалося.

"Будь-яка можливість, що російська розвідниця могла бути в товаристві принців Гаррі або Уїльяма, - це надзвичайний привід для занепокоєння", - заявили у спецслужбах.

Джерело в оточенні Чепмен розповіло: "Я пам'ятаю, як вона говорила про принців Уїльяма і Гарі, але вона була дуже обережна, намагаючись, щоб її не сприймали як дівчину, яка чекає на їхню увагу, хоча саме це вона і робила".

"Вона була наполеглива - але досить розумна, щоб виявляти стриманість при цьому. Як регулярна відвідувачка всіх цих місць, Анні було не важко опинитися в оточенні принців і налагодити приязні стосунки з людьми їхнього кола. Але вона так і не зізналася, чи вдалося їй познайомитися безпосередньо з принцами", - зазначило джерело.

Представник принців ухилився від коментарів з приводу даного сюжету.

Крім Boujis, Чепмен в рамках "королівського полювання" навідувалася в нічні клуби Movida і Tramp, в японський ресторан Nobu, а також звела знайомство з відомою світською левицею Шошаною Дадун, з якою регулярно обідала разом у ресторані Cipriani.

На вечірках, які влаштовувала Дадун, частими гостями були не тільки члени британської королівської сім'ї, але й зарубіжні монархи, зокрема, князь Монако Альбер II. За даними розвідки, своє полювання на принців Анна розпочала у 2005 році - після розлучення з британцем Алексом Чепменом, за якого вона вийшла заміж у Москві в 2002 році.

Анна Чапман_4
Facebook
Анна Чепмен з колишнім чоловіком Алексом
Проживаючи у Великобританії, Анна також звела знайомство з одним із членів палати лордів.

Крім того, через дівчину у шпигунстві на користь Росії зараз підозрюються 35 співробітників російського посольства в Лондоні і 15-20 осіб, які не володіють дипломатичним імунітетом та мешкають у різних куточках Британських островів.

У Лондоні побоюються, що за ті п'ять років, які уроджена Кущенко (дівоче прізвище Чепмен) прожила в Британії, будучи заміжньою за англійцем Алексом Чепменом, і до від'їзду в США в 2007 році, вона організувала шпигунську, яка стала справно поставляти інформацію Москві.

Нагадаємо, наприкінці червня співробітники ФБР заарештували 10 осіб, зокрема і Анну Чепмен, за підозрою в шпигунстві на користь Росії. Дев'ять відповідачів обвинувачуються також в змові з метою відмивання грошей.

Адвокат Чепмен заявив, що вона ні в чому не винна. Більше того, коли американський розвідник спробував завербувати її під виглядом російського шпигуна, вона повідомила про це в поліцію, стверджує юрист.

За його словами, Чепмен "дуже налякана" в'язницею, її утримують в одиночній камері, а на прогулянку виділяють не більше однієї години на добу. Крім того, дівчина була збентежена появою в пресі подробиць її приватного життя та публікаціями її особистих фотографій.

Читайте також:

Відпущений під заставу "російський шпигун" втік з Кіпру

Російська "Мата Харі" Чапман спокусила американського мільйонера

Фігурантка "шпигунського скандалу" представлялася дочкою КДБіста

"Російські шпигуни" у США полювали на Гіларі Клінтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: