Міліції Киргизстану дозволили розстрілювати провокаторів

Відповідний дозвіл силовики країни отримали в роковини масових етнічних зіткнень на півдні країни. Нагадємо, рік тому у конфлікті в Киргизстані загинули 438 осіб.

Співробітники силових структур Киргизстану в роковини масових етнічних зіткнень на півдні країни отримали дозвіл в разі виникнення масових заворушень чи зіткнень при необхідності застосовувати зброю відносно провокаторів і екстремістів. Відповідний дозвіл дало їм керівництво.

"Силові та правоохоронні структури, задіяні в забезпеченні правопорядку в Оші та Джалал-Абаді (південь Киргизстану) наділені повноваженнями при виникненні будь-яких заворушень чи зіткнень застосовувати вогнепальну зброю, не чекаючи відповідного рішення з Бішкека", - заявив голова об'єднаного штабу силових і правоохоронних структур, дислокованого в місті Оше, перший заступник міністра внутрішніх справ республіки Бакит Алимбеков.

Він зазначив, що вказівка ​​застосовувати вогнепальну зброю дана силовикам відповідно до закону, який "закон дозволяє це робити", і поширюється на обумовлені в ньому ситуації.

Нагадаємо, рік тому в ніч на 10 червня на півдні Киргизстану у місті Ош почалися міжнаціональні зіткнення, які на наступний день перекинулися на сусідню Джалал-Абадську область. У ході конфлікту між етнічними киргизами і узбеками 438 осіб загинули і близько 2,3 тис. отримали поранення. Були спалені або зруйновані понад 2 тис. житлових будинків, адміністративних та інших будівель.

Читайте також:

Киргизький мер побачив у російськомовних загрозу і згадав про "народи-шовіністи"

У Киргизстані депутати принесли в жертву сім баранів, щоб вигнати злих духів з парламенту

Зарплата президента та прем'єра Киргизстану становить близько 600 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: