США обіцяють 5 мільйонів доларів за інформацію про Умарова

На саміті "Великої вісімки" Америка оголосила про винагороду за інформацію про чеченського терориста Доку Умарова.

Влада США оголосила нагороду в 5 мільйонів доларів за інформацію про чеченського терориста Доку Умарова.

Офіційна заява про включення Умарова в американську програму "Винагорода за сприяння правосуддю" була зроблена після зустрічі президентів Росії і США Дмитра Мєдвєдєва і Барака Обами, на якій, крім іншого, глави держав обговорювали питання боротьби з міжнародним тероризмом.

Повідомляється, що США також прийняли рішення внести окремими пунктами самого Умарова і очолюваний їм "Кавказький Емірат" в список, передбачений президентським розпорядженням № 13224. Це розпорядження, підписане ще президентом Джорджем Бушем, передбачає заморожування будь-яких фінансових активів організацій або приватних осіб, підозрюваних у пособництві тероризму або веденні терористичної діяльності.

Також в спільній заяві президентів зазначено, що у сторін спостерігається "загальне розуміння загрози глобальної безпеки, яка виходить від "Аль-Каїди", і оголошено про продовження співпраці в боротьбі з терористичною загрозою.

Зустріч Дмитра Медведєва і Барака Обами відбулася в рамках саміту "Великої вісімки", який проходить у французькому місті Довіль 26 і 27 травня.

Читайте також:

Силовики підтвердили, що Умаров живий і знаходиться на Кавказі

Чеченська міліція вбила конкурента Доку Умарова

Бойовики розповіли про спасіння Умарова: він живий і навіть не поранений

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: