США отримали першу партію нафти від лівійських повстанців

Угода з продажу 1,2 мільйона барелів нафти між урядом лівійських повстанців і компанією Tesoro була укладена 25 травня. Сума контракту не розголошується.

Перша партія нафти, проданої лівійськими повстанцями, прибула в США 8 червня. Як повідомляється, нафта прибула в один з портів Гавайських островів, її доставив танкер "Екватор", що ходить під прапором Ліберії

Угода з продажу 1,2 мільйона барелів нафти між урядом лівійських повстанців і американською нафтопереробною компанією Tesoro була укладена 25 травня. Сума контракту не розголошується.

Міністерство фінансів США дало дозвіл на торгівлю нафтою з лівійськими повстанцями квітня. До цього щодо подібних угод діяли економічні санкції проти Лівії. У той же час, влада США зберігає заборону на торгівлю з компаніями, які пов'язані з урядом Муаммара Каддафі.

На початку квітня повідомлялося, що з території, що знаходиться під контролем лівійської опозиції, відправлено перший танкер з вантажем нафти в мільйон барелів приблизною вартістю в 100 мільйонів доларів. Нафта, повідомлялося тоді, була завантажена на танкер "Екватор". Одержувач першої партії нафти від лівійських повстанців не вказувався, повідомлялося лише, що операція була проведена за посередництва влади Катару.

Як відомо, Лівія до початку громадянської війни була ключовим експортером сировини на Близькому Сході і в Північній Африці, виробляючи близько 1,69 мільйона барелів нафти в добу.

До початку квітня 2011 року видобуток нафти в Лівії скоротилася до 390 тисяч барелів на день.

Читайте також:

ЗМІ: Син Каддафі завербував алжирського найманця для терактів в Європі

Армія Каддафі почала масштабний наступ на Місурату

НАТО запевнило, що наземної операції в Лівії не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: