Сучасними героями Росії визнано Путіна та Сашу Бєлого

У Росії 9 грудня відзначають День Героїв Вітчизни. Згідно опитувань, сучасними героями стали герой серіалу "Бригада" Саша Бєлий, космонавт Юрій Гагарін та прем'єр Володимир Путін.

Росія 9 грудня відзначає пам'ятну дату - День Героїв Вітчизни.

Це свято нове, воно з'явилося в 2007 році, коли президент Володимир Путін вніс зміни у федеральний закон "Про дні військової слави і пам'ятні дати Росії".

Результати соціологічних опитувань свідчать про те, що загальнонаціональних героїв сучасній Росії явно не вистачає.

Більшість респондентів не змогли назвати хоча б одну людину, яку вони вважають героєм.

З опитування Фонду "Громадська думка" випливає, що герої старшого покоління невідомі молоді, а кумири двадцятирічних не викликають симпатії у тих, кому за 40.

Так, соціологи з'ясували, що кумир російської молоді - богатир Ілля Муромець. У цієї категорії респондентів він набрав 19%, у той час як у пенсіонерів лише 10%.

На другому місці у двадцятилітніх - головний герой кримінального телесеріалу "Бригада" Саша Бєлий. Шанувальників серед старшого покоління в цього персонажа не більше 2%.

У реальному житті все набагато складніше. Більшість росіян не бачить героїв навколо себе - близько 40% респондентів не змогли назвати хоча б одного. У той же час майже 20 з них вважає, що справжніх героїв у реальному житті взагалі немає.

В результаті, до трійки лідерів увійшли Георгій Жуков і Юрій Гагарін (по 4%), а також прем'єр Володимир Путін - за нього свої голоси віддали 3% опитаних.

Соціологи кажуть, що найбільш скептично до питання реальних героїв ставиться молодь - майже чверть у них взагалі не вірить.

Читайте також:

Путін заявив, що його нинішня скромна посада не заважає дружбі з Саркозі

Путін звернувся до Тимошенко "ее превосходительство"

Мєдвєдєв хоче модернізувати партію Путіна

Саакашвілі зрозумів, чому Путін сміявся з його краватки
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: