Таліби вчать мавп стріляти з автоматів по американських військових (відео)

Талібан використовує мавп для військових дій з американцями в Афганістані. Приматів нібито навчили стріляти з автоматів Калашникова.

Таліби вчать мавп стріляти з автоматів, щоб використовувати їх для атак на американських військовослужбовців у Афганістані.

Британським кореспондентам вдалося сфотографувати мавп солдат, озброєних автоматами АК-47 і кулеметами "Брен", повідомляє китайська газета People's Daily Online з посиланням на британське інформагентство.

Американські військові експерти заявили, що появу "мавп-терористів" слід розглядати як результат "асиметричної війни". Якщо американські війська, які діють на території Афганістану, використовують найсучаснішу зброю, включаючи безпілотні літальні апарати і роботів для виявлення бомб на узбіччях доріг, то таліби прагнуть використовувати підручні засоби для ведення бою.

Аналітики вважають, що "мавпи-терористи", за задумом "Талібану", повинні привернути увагу західних захисників тварин, які можуть вплинути на швидке виведення американських військ з Афганістану.

За іронією долі, першими використовувати мавп в якості солдатів почали саме американці. У 1960-х і 1970-х роках ЦРУ підготувало і направило кілька мавпячих "підрозділів" до В'єтнаму. Мавпи, проникаючи в джунглі, повинні були здійснювати раптові напади на в'єтнамських солдатів.

Нагадаємо, що НАТО використовує в Афганістані та Іраку собак-парашутистів. Вони разом з військовими здійснюють стрибки з літака, щоб вислідити та обеззброїти противника.

Читайте також:

Таліби напали на колону постачання НАТО на півночі Афганістану

НАТО використовує в Афганістані собак-парашутистів

Американський блогер заявив про арешт лідера "Талібану"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: