У Росії вийшла онлайн гра "Like Putin: прокачай ВВП"

За першу добу існування онлайн-гри про Володимира Путіна у неї зіграли 100 тис. осіб.

У Рунеті з'явилася онлайн-гра "Like Putin: прокачай ВВП", головним героєм якої є прем'єр-міністр Росії Володимир Путін. Гра - класична "блукалка" тривалістю 5 хвилин.

За задумом творців, гравець може змусити російського прем'єра проїхатися на "Калині", по дорозі гасити лісові пожежі, "мочити" бойовиків у сортирі і т.д.

У разі успішного проходження всіх завдань у верхньому кутку екрану відображаються час і відсотки зростання ВВП. Закінчується квест на сайті "Народного фронту", де головний герой каже, що це не кінець, а тільки початок.

За словами глави компанії Agency One Олександра Кабакова, гра була запущена тільки вчора і за один день в неї вже зіграли десятки тисяч інтернет-користувачів.

"За першу добу в грі взяли участь більше 100 тис. чоловік. Ми самі не очікували такого успіху вже до другого дня з часу запуску", - говорить Кабаков.

Він також відкинув будь-який зв'язок між грою і майбутніми виборами президента Росії в 2012 р., на яких Путіна називають одним з найбільш ймовірних кандидатів. "Like Putin" ніяк не пов'язана з виборами. Ми вирішили зробити героєм гри прем'єра, бо в інтернет-аудиторії є неабиякий інтерес до Володимира Путіна. У Дмитра Мєдвєдєва є Twitter, а Путін поки персонально не представлений в Інтернеті ", - вважає Кабаков.

Він також сказав, що ніякої реакції з уряду на гру не було.

Нагадаємо, образ Путіна на старті передвиборної гонки все частіше співвідноситься з супергероєм: російський прем'єр вже з'являвся на заставці в грі "війнушки", в травні ц.р. став героєм комікса "Суперпутін", а такж був спецагентом на плакатах.

Читайте також:

У Росії з'явилась дівоча "Армія Путіна", яка закликає "рвати за нього" (відео)

У центрі Москви розклеїли постери з Путіним-суперагентом - "ВВ прикриє"

Комікс про супер-Путіна і "нанолюдину" Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Наступна публікація