В Узбекистані нарахували 100 тисяч біженців з Киргизії

За підрахунками, кількість біженців з Киргизії в Узбекистані перевищила 100 тис. біженців. Більшу частину людей, які перебувають у таборах складають жінки, діти та пенсіонери.

В Узбекистані знаходяться більше 100 тисяч біженців з Киргизії, які залишили країну через міжетнічні зіткнення, стало відомо від представників ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН).

Більшість з біженців розміщені неподалік від Андижана, де розгорнуто 75 спеціальних таборів. Більшу частину людей, які перебувають у таборах складають жінки, діти та пенсіонери.

У вівторок в східну частину Узбекистану прибули вантажівки ЮНІСЕФ з гуманітарною допомогою для біженців.

Крім того, прес-служба уряду США оголосила про виділення Киргизії 10,3 мільйона доларів для надання продовольчої і медичної допомоги населенню, підтримки місцевого співтовариства, а також для проведення парламентських виборів.

Міжетнічні зіткнення почалися в південній частині Киргизії 11 червня. У результаті зіткнень між киргизькою і узбецькою молоддю було вбито більше 170 людей, ще кілька сотень людей постраждали. У зв'язку зі сформованою ситуацією етнічні узбеки почали спішно залишати Киргизію. У понеділок, 14 червня, повідомлялося, що влада Узбекистану вирішили закрити кордон, щоб обмежити потік біженців, проте через кордон продовжують пропускати жінок і дітей.

Читайте також:

Узбекистан закрив кордон для біженців з Киргизії

Влада Киргизії вже втратила рахунок загиблим, у країні День жалоби

Киргизстан направив Британії запит про екстрадицію сина Бакієва

ВідеоВ Узбекистані нарахували 100 тисяч біженців з Киргизії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: