Вперше в історії папська меса у Ватикані буде записана в 3D-форматі

Щоб глядачі змогли отримати від виступів Бенедикта XVI ефект присутності, відтепер усі його меси записуватимуться у 3D-форматі.

Вперше в історії папська меса, яку здійснить 1 травня Папа Римський Бенедикт XVI, буде записана в 3D-форматі.

Під час цього богослужіння, яке відбудеться 1 травня на площі Святого Петра у Ватикані, Бенедикт XVI оголосить блаженним свого попередника на папському престолі - Іоанна Павла II.

Як выдомо, труну з останками папи римського Іоанна Павла II було ексгумовано в п'ятницю для беатифікації покійного глави католицької церкви.

Проект 3D-запису буде здійснено Ватиканським телебаченням у співпраці з компанією Sony. Результатом першого досвіду такого співробітництва став запис фрагмента однієї з аудієнцій Бенедикта XVI в листопаді минулого року.

За словами представника Ватиканського телецентру, запис цілого богослужіння в 3D-форматі стане першим кроком до переходу на прямі тривимірні трансляції заходів за участю понтифіка, які дають ефект живої присутності і стають все більш затребуваними аудиторією.

Під час перегляду таких трансляцій у глядача створюється ілюзія об'ємності зображення, відчуття глибини і тривимірності простору.

Раніше Ватиканський телецентр придбав пересувну телевізійну станцію, яка записує і транслює зображення в цифровому форматі і високій роздільній здатності.

Водночас керівництво центру заявило, що технічне переоснащення стане пріоритетом його діяльності в найближчі роки.

До того ж у цьому місяці Бенедикт XVI вперше виступив в ефірі телепередачі, де відповідав на запитання глядачів.

Читайте також:

Папа Римський привітав нового главу греко-католиків українською мовою

Папа Римський зняв з євреєв провину за розп'яття Христ

Папа Римський висловився щодо розпусти Берлусконі

Книжка Папи Римського стала бестселером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: