Єгипетська опозиція домовилася про конституційні реформи

Єгипетська влада провела переговори з опозицією та домовилася створити комітет з конституційних реформ.

Під час переговорів у Єгипті між владою та опозицією була досягнута домовленість про створення комітету з конституційних реформ. Про це повідомив один з урядовців.

У переговорах беруть участь віце-президент Омар Сулейман і представники різних опозиційних фракцій, в тому числі й забороненого вже протягом 30 років, але найбільш впливового опозиційного руху ісламізму "Брати-мусульмани".

Міжнародне співтовариство підсилює тиск на президента Хосні Мубарака, наполягаючи на негайних демократичних змінах його режиму.

Нагадаємо, народні протести проходять у всіх великих містах Єгипту з 25 січня. Протестуючі вимагають відставки президента, що знаходиться при владі з 1981 року, прийняття владою ефективних заходів по боротьбі з корупцією і проведення економічних реформ.

Президент Єгипту, що знаходиться при владі 30 років, пообіцяв, що не буде балотуватися на майбутніх у вересні цього року президентських виборах. Також був виключений сценарій успадкування влади його сином Гамалем, який в суботу пішов з керівного поста правлячої Національно-демократичної партії.

Влада вже пообіцяла провести конституційну реформу, переглянути результати парламентських виборів, розслідувати корупційні скандали і зробити соціально-економічні проблеми пріоритетом у своїй роботі.

Багато хто на площі Тахрір і серед єгипетської опозиції в цілому визнали ці кроки достатніми для початку діалогу з владою і повернення до нормального життя в очікуванні реформ і президентських виборів. У той же час ряд демонстрантів продовжують наполягати на відставці президента і відмовляються залишати площу.

В Єгипті обговорюють варіанти м'якого відсторонення президента Хосні Мубарака від влади.

Все про революцію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

У Єгипті опозиція закликала до нового "маршу мільйонів"

Єгиптяни кидаються під танки: соратники Мубарака пішли у відставку

На віце-президента Єгипту було здійснено замах

Обама перейшов на бік єгипетської опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: