Берлусконі розповів анекдот про Діву Марію ченцям у Віфлеємі

Прем'єр-міністр Італії зазначив, що й сам його чув від однієї з високих духовних осіб.

Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі під час зустрічі з ченцями з Храму Різдва у Віфлеємі не встояв перед спокусою розповісти анекдот про Діву Марію.

Берлусконі приїхав до Храму Різдва і, знаходячись в оточенні ченців і єпископів, розповів анекдот про Діву Марію, обмовившись, що сам його чув від однієї з високих духовних осіб.

"Одразу ж після народження Ісуса Святий Йосип помітив, що Марія сумна і серйозна. Стурбований, він запитав: "Марія, чому ти така сумна?" - "Все добре, - відповіла Марія, - не турбуйся". - "Ні, Марія, ти повинна мені сказати, чому ти така серйозна". - "Йосип, кажу тобі, що все гаразд". Але Йосип продовжував наполягати, і тоді Мадонна сказала: "Ех, вже нічого не зміниш, але я хотіла дівчинку", розповів прем'єр-міністр Італії.

Потім Берлусконі спустився по сходах, які ведуть до місця, де народився Христос. І там прем'єр дозволив собі порівняння: "Я теж цього року в палаці Кіджі зробив прекрасні ясла. У нас в Італії фігурки пастухів роблять в Неаполі, але потім всі майструють ясла на свій особливий зразок у кожній області".

Перед від'їздом Берлусконі також пообіцяв ченцям, що примусить Ізраїль і Палестину прийти до миру, оскільки "всі покладають на нього велику відповідальність".

Берлуськоні, при якому Італія перетворилася на один з найближчих союзників Ізраїлю, знаходиться з візитом в Єрусалимі, куди він привіз ключових міністрів свого кабінету для участі в спільному засіданні урядів обох країн.

Читайте також:

Берлусконі нарахував у себе 35 зубів

Берлусконі на лікарняному готує новий альбом любовних пісень

Хітом продажів в Італії стала лялька "скривавлений Берлусконі"

Берлусконі вибили зуби статуеткою Міланського собору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: