"Беркут" з дубинками захистив Хрещатик від наметів Тимошенко

Спецназ не дав прихильникам Тимошенко встановити намети.

"Беркут" силою не дав прихильникам екс-прем'єра Юлії Тимошенко встановити намети на її підтримку на Хрещатику навпроти Печерського суду.

Кілька прихильників Тимошенко намагалися розгорнути намети біля будівлі Національної спілки журналістів України, яка знаходиться навпроти Печерського суду.

Спецназівці з "Беркуту" стали їм перешкоджати і суперечка переросла у бійку. Врешті решт правоохоронці відібрали намети і оточили прихильників Тимошенко, щоб вони не змогли повторити спробу їх встановити.

За даними прес-служби БЮТ, "Беркут" знаходиться "у повному обмундируванні: в шоломах, з дубинками, і газовими балончиками".

У БЮТ стверджують - організатори повідомили працівникам міліції, що акція законна і продемонстрували офіційну заявку на проведення мирної акції на Хрещатику.

Прихильники Тимошенко стоять на протилежній від суду стороні Хрещатика з написами "Ми за мирний процес".

Нагадаємо, 5 вересня співробітники "Беркута" знесли 5 самовільно встановлених біля Печерського суду наметів прихильників лідера БЮТ Юлії Тимошенко.

Намети, які були раніше встановлені біля Печерського районного суду Києва - на іншому боці Хрещатика, - міліція не чіпала. Під час демонтажу наметів сталося кілька сутичок , внаслідок чого 8 людей були затримані.

Читайте також:

За бійку з "Беркутом" прихильника Тимошенко оштрафували на 150 гривень

Фанати Тимошенко влаштували міліції холодний душ і побили пляшками

На Хрещатику затримано 8 активістів БЮТ, серед них - комендант містечка

Суд постановив демонтувати намети Тимошенко на Хрещатику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: