Буковина відмовилась від червоних прапорів на День Перемоги

На День Перемоги на державних установах області будуть встановлені державні прапори, підкреслив губернатор Михайло Папієв.

На День Перемоги на державних установах Чернівецької області будуть встановлені державні прапори. Про це на апаратній нараді заявив голова Чернівецької облдержаадміністрації Михайло Папієв.

"На День Перемоги на державних установах області будуть встановлені державні прапори, - підкреслив Папієв. – В Україні є державна символіка, і вона має використовуватися під час святкувань. Думаю, такі підходи мають бути і в органах самоврядування Буковини".

Водночас Папієв наголосив на необхідності приділити особливу увагу ветеранам, відвідати сім’ї учасників війни, привітати їх зі святом.

Нагадаємо, 21 квітня Верховна рада дозволила вивішувати разом із державним українським прапором червоний прапор на День перемоги.

Водночас, Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська обласні ради вимагають від президента Віктора Януковича ветувати закон про червоний прапор і заборонити використання радянської окупаційної символіки 9 травня.

Читайте також:

На Закарпатті пропонують вивісити на 9 травня прапор УПА

Одеса повернула на свій герб радянську зірку

Більшість українців готова святкувати День перемоги під прапорами СРСР

ВідеоЗахідняки- проти!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: