Черновецький на місяць віддав владу в Києві Партії регіонів

Перший заступник глави КМДА Олександр Попов за відсутності Черновецького займеться чистками у "молодій команді" мера.

Мер Києва Леонід Черновецький, офіційно оформивши відпустку до понеділка, на місяць залишить Україну. Уся влада в місті на цей період залишиться в новопризначеного першого заступника голови Київської міськадміністрації, регіонала Олександра Попова.

В оточенні Черновецького кажуть, що мер Києва буде відсутній впродовж місяця. "Він буде в Італії, там зараз його теща з онуками", - розповів виданню "Сегодня" один з друзів дружини мера Аліни Айвазової.

"За місяць кадровий склад мерії сильно зміниться. Зараз в.о. мера вирішуватиме, кого з заступників йому залишити. Однозначно можна сказати, що вся "молода команда", яка усі ці роки займалася тільки забезпеченням свого благополуччя і зовсім не вирішувала питання киян, піде на іншу роботу. А що стосується Черновецького, то він після "відпустки" повернеться і працюватиме два роки до чергових виборів у 2012 році", - розповіло джерело в Кабміні.

За його словами, усі зміни в мерії розробляються на найвищому рівні. "В Адміністрації президента і Кабміні переглядається персональний внесок кожного з вищих чиновників мерії. Обговорювалося, що мерію залишить Анатолій Голубченко. Але, по-перше, це один з небагатьох, якщо не єдиний грамотний управлінець у мерії. А, по-друге, він сам дуже просив його залишити, щоб завершити усі розпочаті при ньому проекти. Стояло питання про роботу Дениса Басса. Але поки по його кандидатурі остаточного рішення немає. За нього дуже просив мер. Не вирішено питання про Ігоря Добруцького. Але правильніше говорити, що зараз йдеться про те, щоб замінити усю команду разом, оскільки саме при цих людях Київ опинився в занепаді", - повідомив співбесіник видання.

Джерело в Адміністрації президента розповіло, що "київську карту" розписують на Банковій: "Усі майбутні заступники - креатури Клюева (перший віце-прем'єр-міністр) або Льовочкіна (глава Адміністрації президента). Одна з них - Сергій Зимін, екс-заступник мера з промисловості, якого звільнив Черновецький, і екс-заступник міністра ЖКГ. У результаті влада в Києві зміниться найближчим часом без усяких виборів. І уперше за 20 років буде побудовано повну вертикаль влади - президент-прем'єр-столиця!"

Крім того, обговорюється повернення в мерію народного депутата від ПР, екс-заступника мера Ігоря Лисова. При Омельченку він курирував комунальну власність. Розглядаються і кандидатури Анатолія Толстоухова (призначений першим заступником глави київської парторганізації ПР), Валерія Пустовойтенка (представник АП у Києві), Миколи Білоблоцького (представник Кабміну в мерії).

17 червня Партія регіонів розпочала підготовку до осінніх виборів у районні ради Києва. В рамках передвиборчої кампанії на Олександра Попова було покладено завдання зробити вже за 2 місяці ривок у столиці, щоб показати киянам, на що здатні регіонали. І не зменшувати набраний темп до виборів мера 2012 року, на яких він, як передбачається, балотуватиметься.

Депутат-регіонал Ігор Лисов прогнозує, що найближчим часом уряд виділить гроші на завершення усіх проблемних будівництв столиці, зокрема трьох станцій метро та реконструкції Московської площі. "Регіональний" Кабмін кровно зацікавлений завершити будівництва якнайшвидше. Щоб показати киянам, що ситуація змінюється на краще", - сказав Лисов.

Читайте також:

Черновецький пішов у відпустку

Партія регіонів відбере в Черновецького владу в Києві

Під вікнами Черновецького зібрались пікетувальникики

Черновецький запросив Лужкова до Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: