Депутата-держслужбовця Каськіва залишили сидіти на двох стільцях

У нунсівця Владислава Каськіва, якого призначили головою Державного агентства з інвестицій, не забрали депутатський мандат.

Верховна Рада не припинила достроково депутатські повноваження лідера партії "Пора" Владислава Каськіва (фракція "Наша Україна – Народна самооборона").

За відповідне рішення проголосували лише 145 народних депутатів (за необхідних 226) із 412, зареєстрованих у сесійній залі.

Представник президента у парламенті Юрій Мірошниченко зазначив, що у грудні 2010 року глава держави своїм указом призначив Каськіва головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, але це агентство ще не утворене.

Мірошніченко зазначив, що за таких обставин, звільнивши Каськіва "з роботи у Верховній Раді ми не зможемо говорити, що він є членом виконавчої влади".

У свою чергу, голова Верховної ради Володимир Литвин повідомив, що до нього звернувся Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВР щодо необхідності звернення до суду стосовно дострокового припинення повноважень Каськіва.

Литвин зазначив, що доручив Головному юридичному управлінню парламенту підготувати відповідні документи до суду, і найближчим часом їх передадуть у суд.

Читайте також:

Янукович узяв на роботу одного з лідерів помаранчевої революції

Юрист Тимошенко став заступником глави Адміністрації Януковича

Депутати-сумісники коштують державі мільйони гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: