Депутати Ради обговорили поняття "корова"

Під час обговорення того, як боротися із впливом кризи на українських селян, народні обранці вирішили розібратися з основними сільськогосподарськими поняттями.

Верховна рада ухвалила закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи”. Документ підтримали 374 депутати.

Під час обговорення законопроекту народні обранці, зокрема, обговорили поняття "корова". Про те, що це поняття треба визначити, заявив один із авторів документа з парламентської трибуни.

Крім поняття "корова", народні обранці також обговорили інші актуальні питання, пов'язані з аграрним сектором, зокрема мораторій на продаж землі сільгосппризначення. Після цього було ухвалено закон.

Ухвалений документ передбачає внесення змін до закону ”Про державну підтримку сільського господарства України”. Зокрема, передбачено, що з метою забезпечення надходження коштів до спеціального фонду державного бюджету Аграрний фонд має право здійснювати реалізацію об`єктів державного цінового регулювання, використовуючи сприятливу ринкову кон`юнктуру. Крім того, визначено, що зерно, яке є об`єктом державного цінового регулювання або під обсяг якого була одержана бюджетна позика у режимі державних заставних закупівель, зберігається виключно у сертифікованому зерновому складі (зерносховищі, елеваторі).

Плата за таке зберігання не може перевищувати 2 відсотків від вартості такого зерна, розрахованої від мінімальної закупівельної ціни (у розрахунку за кожні 30 календарних днів такого зберігання кожної метричної одиниці виміру її обсягу).

Також передбачено, що Кабінет міністрів встановлює режим цінового регулювання вартості таких послуг: ветеринарної медицини (проведення лабораторних досліджень, оформлення ветеринарного сертифіката або свідоцтва); хлібної інспекції (огляд та оформлення сертифікатів); карантинної інспекції (огляд та оформлення сертифікатів, проведення фумігації); ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин.

При цьому вартість таких послуг не може перевищувати ціну, розраховану за 20-відсотковою нормою рентабельності до витрат, здійснених на їх надання. Недотримання вимог цієї статті тягне за собою відповідальність, встановлену законом”;
Крім того законом передбачено. що “суспільний контроль за діяльністю Аграрної біржі здійснюється Наглядовою радою”.

Також внесено зміни до закону ”Про податок на додану вартість”. В ухваленому законопроекті передбачено, що сума податку на додану вартість, що повинна сплачуватися до бюджету переробними підприємствами всіх форм власності за реалізовані ними молоко та молочну продукцію, м’ясо та м’ясопродукти, у повному обсязі спрямовується виключно для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за продані ними переробним підприємствам молоко і м’ясо в живій вазі.

Крім того, законом передбачено, що звільняються від оподаткування операції з ввезення на митну територію України племінних чистопородних тварин великої рогатої худоби або генетичного матеріалу (коди УКТ ЗЕД 0102 10 10 00, 0102 10 30 00, 0102 10 90 00, 0511 10 00 00, 0511 99 90 10), що здійснюються суб`єктами спеціального режиму оподаткування. Операції з подальшої поставки зазначених племінних чистопородних тварин великої рогатої худоби або генетичного матеріалу оподатковуються у загальному порядку.

Читайте також:

На Житомирщині корови дають "музичне" молоко

Кабмін спрощує приватизацію присадибних ділянок

Рада дозволила відбирати в людей приватні земельні ділянки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: