Діденка засудили до 3 років і випустили на волю

Колишній перший заступник голови "Нафтогазу" нарешті почув свій вирок.

Печерський суд засудив екс-першого заступника голови "Нафтогазу" Ігоря Діденка до 3 років тюрми умовно з відстрочкою виконання вироку на 3 роки.

Діденка звільнили з-під арешту прямо в залі суду. Також суд зняв арешт із майна Діденка. Суддя Оксана Царевич пояснила, що арешт із майна знято, оскільки ніхто не подавав цивільний позов до Діденка.

Вирок вступить у силу через 15 днів, якщо Діденко його не оскаржить. До цього часу він перебуватиме на підписці про невиїзд. 

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж 8 червня 2010 року зобов'язав НАК "Нафтогаз України" повернути компанії RosUkrEnergo 11 мільярдів кубів газу, а також виплатити компанії встановлений контрактом штраф у товарній формі розміром 1,1 мільярда кубів газу.

Влітку-восени 2010 року за розмитнення та витрату цього газу були затримані Діденко, а також глава Державної митної служби Анатолій Макаренко та заступник начальника Енергетичної регіональної митниці Тарас Шепітько. На суді 2 вересня Діденко розкаявся в тому, що підписав газові директиви Тимошенко.

Читайте також:

Діденку загрожує 5 років позбавлення волі

Діденко розкаюється у виконанні газових директив Тимошенко

Кірєєв дозволив допитати Діденка у "газовій справі"

Тимошенко вимагає, щоб її колишніх підлеглих судили разом з нею

ВідеоДіденка засудили до 3 років і випустили на волю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: