Другою людиною в МВС став "приборкувач" Помаранчевої революції

Другою людиною в МВС став "приборкувач" Помаранчевої революції

Першим заступником голови МВС став генерал-полковник міліції Сергій Попков, який у розпал Помаранчевої революції віддав наказ про повну бойову готовність внутрішніх військ МВС.

Сергій Попков
Кіевскій телеграфЪ
Сергій Попков відзначився скандальним наказом часів Помаранчевої революції
Генерала-полковника Сергія Попкова призначено першим заступником міністра внутрішніх справ України, повідомили у Департаменті зв’язків з громадськістю та міжнародних відносин МВС України.

Попков відоммий тим, що 28 листопада 2004 року в розпал Помаранчевої революції своїм наказом привів у повну бойову готовність військові частини внутрішніх військ МВС України.

Під час перебування Миколи Білоконя на посаді міністра внутрішніх справ Попков був командувачем Внутрішніх військ, а у 2007 році, коли посаду керівника МВС обіймав Василь Цушко, він був одним із його заступників.

Також було призначено директора Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України. Ним став Дмитро Андреєв. Раніше Андреєв керував Центром громадських зв’язків ГУ МВС України у Києві.

Також 15 березня було призначено нового начальника столичного главку міліції та начальника ГУ МВС України у Київській області. Ними, за наявною інформацією, будуть, відповідно, Олексій Крикун та Костянтин Собко.

Крім того, тележурналіста, а у 2007 році керівника ДЗГ МВС України Костянтина Стогнія призначено радником міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо, 11 березня, Верховна рада більшістю проголосувала за призначення нового складу Кабінету міністрів на чолі з Миколою Азаровим. Так новим міністром внутрішніх справ став Анатолій Могильов.

Читайте також:

Меджліс звинуватив нового главу МВС у фашизмі

У ПР пожалкували, що призначили Могильова головою МВС

Начальник столичної міліції Ярема подав у відставку

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів