ФБР: українські хакери стали більш небезпечними за російських

Американське ФБР упровадило агента в правоохоронні органи України для боротьби з кібезлочинцями.

Американське Федеральне бюро розслідувань розпочало співпрацю з українськими правоохоронними органами для розкриття злочинів в Інтернет-сфері. За словами експертів ФБР, за часткою спаму та шкідливих програм Україна обігнала навіть Росію.

З метою боротьби з поширенням шкідливого програмного забезпечення ФБР упровадило своїх агентів до правоохоронних органів України та Естонії. Вже зараз у кожній з цих країн перебуває по одному агенту ФБР.

Керівник відділу бюро по боротьбі з кіберзлочинами Джеффрі Трой відмовився розповісти про те, над розкриттям яких саме злочинів працюють його співробітники, але заявив, що ці країни були обрані не випадково.

За словами фахівців з безпеки, на території України базуються зловмисники, які поширюють листи зі спамом і програми, що крадуть паролі для доступу до банківських рахунків.

"Україна - це величезна проблема. Звідси з'являються і скіммерські схеми (шахрайство з банкоматами), і банківські трояни типу "Zeus". У списку погроз я розмістив би її вище за Росію", - зазначив дослідник з компанії Trend Micro Пол Фергюсон.

При цьому він наголосив, що співпраця з українськими правоохоронцями досить утруднена і висловив сподівання, що після впровадження агента ФБР ситуація зміниться на краще.

Джеффрі Трой зауважив, що спам і шкідливе програмне забезпечення є проблему не локального, а міжнародного масштабу, тому подібна кооперація просто необхідна. Першим успішним досвідом такої співпраці стало впровадження в поліцію Румунії агента ФБР в 2006 році. Тоді було заарештовано близько 100 людей, причетних до здійснення кіберзлочинів.

Читайте також:

Хакери отримають 15 тисяч доларів за злам iPhone

Українські хакери "обчистили" банк США на 415 тисяч доларів

Спецслужби США й Британії оголосили війну банді українських хакерів

Україна пережила найпотужнішу DDОS-атаку за всю історію Уанету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: