Генпрокуратура визнала "Артек" безпечним для відпочинку дітей

Генпрокуратура повідомляє, що персонал табору постійно контролює місце знаходження та переміщення дітей.

Прокуратура Криму перевірила міжнародний дитячий центр "Артек", який опинився у центрі скандалу через чутки про зґвалтування дітей на території табору, на додержання законодавства щодо забезпечення прав дітей, належні і безпечні умови оздоровлення, відпочинку, здобуття освіти та всебічний розвиток, виховання, медичну допомогу.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, у цілому за висновками спеціалістів, виховний процес в "Артеку" забезпечено на належному рівні, створено безпечні умови для перебування дітей.

Як відзначили в прес-службі, діти приїжджають до "Артеку" організованими групами у супроводі представника обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту. "Завдяки належній організації прийому дітей створено умови для їх безпечного перебування упродовж усього часу відпочинку", - зазначають в ГПУ.

Однією з умов безпечного перебування дітей є об’єднання їх у загони кількістю від 24 до 28 дітей одного віку. За кожним дитячим загоном закріплено 3 педагоги-організатори, які перебувають з дітьми цілодобово. Забезпечено денне і нічне чергування у загонах безпосередньо на поверхах корпусів та на території. Така організація роботи персоналу таборів дає можливість постійно контролювати місце знаходження та переміщення дитини, особливо під час масових заходів або відвідування індивідуальних секцій і гуртків, зазначають в Генпрокуратурі.

Повідомляється, що територія кожного табору охороняється працівниками служби охорони "Артеку". Також за графіком патрулюється співробітниками міліції. Цілодобовий контроль за дітьми поєднується зі щоденними спостереженнями за їх психоемоційним станом, станом здоров’я та поведінкою.

"Забезпечено безпечні умови переміщення дітей під час виїзних екскурсій, які здійснюються обов’язково у супроводі машини ДАІ та швидкої допомоги", - додають у прес-службі.

Нагадаємо, у жовтні довкола дитячого табору "Артек" спалахнув скандал, пов'язаний з можливими зґвалтуваннями дітей співробітниками табору і високопоставленими чиновниками.

Першим про зґвалтування дітей, що начебто відбувалося в "Артеку", заявив нардеп від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

У справі про зґвалтування дітей пролунали імена керівників "Артеку", трьох народних депутатів та православного священика. Усі вони категорично спростували інформацію про свою причетність до "справи педофілів", а генеральний директор МДЦ "Артек" Борис Новожилов категорично заявив про неприпустимість пов’язування території центру та його співробітників до фактів насильства над дітьми, і наголосив, що його співробітники захищатимуть свою честь і гідність у суді.

Пізніше Генпрокуратура заявила, що у кримінальній справі про зґвалтування дітей є лише один обвинувачений - їхній батько, інших, зокрема підозрюваних, немає.

Читайте також:

Луценко не відмовиться від справи педофілів

Адвокат матері зґвалтованих дітей просить МВС надати йому охорону

До директора "Артека" приставили охорону

Підозрюваному у справі педофілів погрожують зґвалтуванням і вбивством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: